Ysselsteyn Eurowisselactie Doe mee aan de unieke Eurowisselactie! Verdien geld voor onze vereniging én de goede doelen in Nederland. Op 1 januari 2002 komt de euro en verdwijnen de meeste Europese valuta. Niet iedereen maakt zijn oude munten op. Daarom wordt op initiatief van Stichting Collectenplan de Nationale Eurocollecte georganiseerd; een éénmalige nationale huis-aan-huis inzamelingsactie van 14 tot en met 26 januari 2002 om het dan resterende oude Nederlandse en buitenlandse geld bij de mensen thuis op te halen. Via NQC*NSF krijgen wii exclusief de kans om voorafgaand aan de landelijke actie zelf geld in te zamelen voor de eigen clubkas. U hoeft hier zelf niet voor te collecteren! Hoe werkt de actie? Natuurlijk heeft nog ergens een potje staan met buitenlands geld of stuivers, dubbeltjes, kwartjes, guldens et cetera. Vanaf 1 januari 2002 is uw buitenlands geld echter niets meer waard. En toch kunt u hieraan nog geld verdienen, voor onze vereniging welteverstaan! En voor het goede doel in Nederland! Begin januari kunt u uw geld (en dat van uw familie, vrienden, buren et cetera) inleveren bij onze vereniging. Buitenlandse munten, biljetten én Nederlandse munten. Van alle ingeleverde buitenlandse valuta ontvangt onze vereniging maar liefst vijftig procent in euro's. De overige vijftig procent zijn bestemd voor goede doelen in Nederland, zoals onder andere de Nederlandse Brandwonden Stichting, de Nederlandse Kankerbestrijding/KWF en de Nederlandse Hartstichting. Ook kunt u uw Nederlandse munten omruilen in euro's. U ontvangt dan een bewijs dat u uw geld heeft ingeleverd. De waarde van het ingeleverde geld wordt dan later giraal in euro's op uw bank- of girorekening overgemaakt. Onze vereniging wordt daar ook beter van, want per ingeleverde munt ontvangen wii hiervoor een premie van gemiddeld 4 cent. En dat kan al snel aardig oplopen. Zeker als een deel van de leden besluit om wat kleingeld te schenken aan de vereniging. Per persoon mag maximaal vijftig gulden ingeleverd worden. Wat moet u doen? Heel weinig! Reserveer nu alvast uw Nederlandse munten en buitenlandse valuta Lever deze begin januari in bij onze vereniging. Datum, tijdstip en exacte locatie volgen later. Kijk voor meer informatie ook op www.eurowisselactie.nl. Rondgang obligatielening begonnen De rondgang voor de obligatielening is inmiddels begonnen en duurt tot en met zaterdag 1 december. In principe worden alleen leden en goede relaties benaderd. De obligatielening is voor onze vereniging belangrijk, maar meedoen geschiedt natuurlijk op vrijwillige basis. Voor alle duidelijkheid nog wat kenmerken van de obligatielening: De obligatielening kent de volgende 4 soorten: - 440 Euro (aankoopbedrag f. 970,-) - 220 Euro (aankoopbedrag f. 485,-) - 110 Euro (aankoopbedrag.f 242,-) - 55 Euro (aankoopbedrag f. 121,-) De betaling geschiedt in guldens bij voorkeur via een eenmalige machtiging of anders contant. De aflossing of terugbetaling natuurlijk in Euro's. De uitgelote obligaties kunnen tot 1 jaar na de betaalbaarstelling worden ingeleverd. De eerste uitbetaling geschiedt in 2003. Wij hopen te mogen rekenen op uw steun! Junioren Jongens en meisjes. Volgend voorjaar is er weer de mogelijkheid om met een team mee te doen aan de woensdagmiddag competitie van de K.N.L.T.B. Voor jongens en meisjes t/m 14 jaar is er de mogelijkheid om met 2 of 3 deelnemers een team te vormen. Je speelt dan 7 woensdagen om 14.00 uur. Voor jongens en meisjes t/m 17 jaar is er de zelfde mogelijkheid, alleen beginnen die wedstrijden om 17.00 uur. Je kunt je opgeven als team of individueel, dan kijken we of wij een team kunnen samen stellen. Je kunt je hiervoor opgeven tot 1 dec. bij Elly de wit tel. 0493-526117.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 10