Ysselsfeyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 54, 9 nov 2001 Dat de doden worden opgewekt, heeftMozes zelf te verstaan gegeven in het verhaal van de doornenstruik, waarin Hij de Heer aanduidt als de God van Abraham, Isaak en Jacob. Hij is geen God van doden maar van levenden, want voor Hem leven ze allemaal. -*© Lc 20,27 - 38: In de wereld van Mozes waren ze dood, bij God leven ze: Abraham, Isaak en Jacob. Dat wist Mozes toen hij God in het brandende braambos de God van Abraham, Isaak en Jacob. Daarom wist Mozes: deze God brandt van verlangen om meer te weten van het leven van zijn mensen. Daarom mogen wij weten: deze God is vurig geïnteresseeerd in ons leven. Misintenties van 10 t/m 16 nov 2001 za 10 nov 19.00 u (Vivace) Uit dankbaarheid bij een veertigjarig huwelijk; ouders Teunissen-Gerrits; Grad Claessens; Ties Peeters (verj.); Til Jeurissen; jrd. Harrie Philipsen; Jan Verstappen (veij.); Lies Koonings-Veron. zo 11 nov 9.15 u (Vivace) jrd. Simon Lemmen en Catharina Verstraaten; Mia Philipsen-Nijssen (namens Heidsepeelweg). di 13 nov 19.00 u jrd. Martinus Hubers en echtg. Gerarda Arts; Jeu Claessens. Misdienaars: za 19.00 u Rob en Niels; zo 9.45 u Bart O. en Joris; di 19.00 u Ron en Vera. Migrant, wie ben je? Ik was eigen baas over een stukje grond. Ik had een boerderijtje, helemaal van mij. Ik plantte, ik oogstte, ik was mens. Ik ben degene die aanklopt in een vreemd land. Ik ben degene die achter het minste werk aanrent. Ik ben de goedkope arbeidskracht. Migrant, wie ben je? Ik ben de arme van God. Het enige wat ik heb is mijn geloof en ik weet mij gedragen door de hoop dat op een dag het beloofde land mijn vast verblijf zal zijn. Ik zal mijn eigen grond betreden en bewerken. Want God is mijn bondgenoot. Hij is de kameraad van de vertrapten en ik zal weer mens worden. Van Lovinckplein 8: hll.tr J

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1