Vsselsteyn Senioren Dorpen Indoor Toernooi Zondag 11 november wordt het jaarlijkse Dorpen Indoor Toernooi gespeeld in tennishal "De Schaapskooi" in Venray. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f 15,= per persoon, incl. warm hapje. Je kunt je hiervoor telefonisch opgeven bij Math Heetkamp (541225) of Jan Ewals (541781). Er wordt in dubbels gespeeld, opgave als enkel. De organisatie deelt de poules in. De inschrijving sluit op zondag 28 oktober. Let op dit is de laatste week Roelanzia Afsluitinqs Toernooi Afgelopen zondag is al weer het laatste buiten toernooi gespeeld van dit seizoen. We hadden geluk, het was prima tennisweer voor de 57 deelnemers en Gonnie had gezorgd voor een lekkere tomatensoep. Na de laatste wedstrijd vond om ca. 20.00 uur de prijsuitreiking plaats, waarna iedereen nog eens goed ging zitten voor de tombola van de kantinekaarten. Zoals ieder jaar waren er door de dames weer vele leuke prijzen gekocht Het bleef dan ook nog lang heel gezellig. Ton Marcellis had nog een kleine verassing. Hij schonk 50% van de opbrengst van de parel, die hij in een mossel had aangetroffen tijdens het etentje van het bestuur, aan de vereniging. Ton, hartelijk dank voor deze leuke geste. De poule-wi Poule A: Poule C: Poule E: Poule G: Poule I: Poule K: Poule M: Alle winnaars van harte gefeliciteerd. KNLTB-competitieteams 2002 Willen de onderstaande captains voor november voor hun eigen team nagaan of ze in dezelfde samenstelling aan de competitie van 2002 willen deelnemen of dat er wijzigingen zijn. De bevindingen, ook eventuele knelpunten, svp doorgeven uiterlijk zondag 4 november aan Twan de Wit tel. 541279 of E-mail: tdwit@wanadoo.nl. Piet Arts Poule B: Lieny Tonnaer Lenie Crienen Poule D: Frans van de Kerkhof Jolanda Swinkels Poule F: Leo de Wit Wilbert van Dijck Poule H: Diny Pouwels Wim de Wit Poule J: Truus van Vegchel Ger Crienen Poule L: Miek de Wit Tonny van Vegchel Poule N: Twan de Wit Team Captain Team Captain Dinsdaq dames 18+ Liesbeth Altink Zat. Heren 35+ 1 Jan Altink Woensdaq Kring Jun. Teun de Wit (Elly de Wit) Zat. Heren 18+ 1 Wim de Wit Vrij. Heren dubbel 35+ 1 Fun Emonts Zat. Mix 35+ 1 Truus Kusters Vrii. Heren dubbel 35+ 2 Hay Claessens Zon. Heren 1 Dirk Jaspers Vrij.Mix dubbel 35+ 1 Jan Vergeldt Zon. Mix 18+ 1 Daniella Altink Vrij.Mix dubbel 35+ 2 Marcel Hellegers Zon. Junioren 1 Rene Jaspers meer damesteams en op woensdag voor de jeugd met kleinere teams (2 tot 3 spelers). Vrijdag is er geen ruimte. En op zaterdagmiddag en zondag beperkte ruimte (meerdere competitievormen). Belangstellenden kunnen aanmelden of informatie inwinnen ook bij Twan de Wit. Junioren Vorige week zondag hebben we het afsluitingstoernooi gespeeld. Aan dit toernooi deden 25 jeugdleden mee. Met verschillende spellen in de kantine kon de jeugd zich tussen de wedstrijden door goed vermaken. Hieronder de poule winnaars: Poule A Frank Spreeuwenberg Poule B Juul Hendriks Poule C Jeffrey Willems Poule D Jeroen Gommers Jelle van Hees Poule E Dirk Jaspers Rene Jaspers Poule F Mark Romme rrbaar mode m en haar voor Puttenweg 18 tel. 541966 I.v.m. zwangerschapsverlof van onze collega's raden wij u aan om in de maanden november en december tijdig een afspraak te maken

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 8