SUlÊ. Dorpsraad Ysselsteyn PROGRAMMA JERA'70 VAN 25 OKT. T/M 4 NOV. 2001 - Bloemenverkoop: In het weekend van 26 en 27 oktober komen wij weer langs met Bolchrysanten (kleuren: Brons, Paars, Geel en Wit). Ze kosten per stuk f 10,- hiermee steunt u het jongerenwerk van de Jera voor de jeugd vanaf 9 jaar! Natuurlijk kunt u als u geen bolchrysant wilt, de jera anderszins steunen, elke bijdrage is welkom! - Scum Fan: Óp zaterdag 27 oktober zullen de formaties SCUM (America) FAN (Lierop) optreden. Scum is een jonge band uit America en omgeving. Een leuke coverband met zangeres. Fan is ruim 3 jaar geleden begonnen. De muziekstijl lag al heel snel vast: 100% punkrock. Fan is meteen eigen nummers gaan maken en heeft nog nooit een andere band gecoverd. Hun debuut was op Nirwana's Tuinfeest in Lierop in 1998. Een betere binnenkomer had Fan niet kunnen wensen. Ze speelden daar samen met Anouk, Osdorp Posse, en de Heideroosjes. Daarna verliep alles voorspoedig, zo heeft Fan in het voorprogramma van The Undeclinable Ambuscade, C Travolta's, I against I en de Heideroosjes gespeeld. In april 2001 bracht Fan haar eerste (demo)cd uit. Deze debuut-cd: "Stop", bevat 8 punksongs die totaal 21 minuten tellen. De reacties van de pers waren positief. Zo koos de redactie van Leidsekade Live op 3 FM "Stop" tot demo van de week. Fan won de regiofinale van de Wraak van Brabant 2001 en drong zo door naar de halve finales waar ze zich helaas niet tot de finale wisten te kwalificeren. Onlangs hebben ze hun eerste buitenlandse tour afgesloten. Ze speelden in Italië met de Italiaanse band Shandon. Fan staat garant voor een lekker punkfeestje. De zaal gaat plat, of zal minimaal gaan schudden van de energie die deze 3 kerels uitstralen en laten horen. Aanvang 20.00u, entree: f 10,- www.ysselsteyn.com/jera70 z Def P. Beatbusters: Op zaterdag 17 november zal Def P. (bekend van Osdorp Posse) samen met The Beatbusters optreden in de Jera'70 te Ysselsteyn. Kaarten in de voorverkoop kosten f 15,- en aan de kassa f 17,50. Voorverkoopadressen zijn: Muziekfontein Deurne, Mikroshop Horst, Van Bree Muziekinstrumenten Venray en de Jera'70 Ysselsteyn. Zaal open om 20.00u en toegang vanaf 14 jaar en ouder. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsen posten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terechtkunt Mededeling Dorpsraad: Vrijwilligers gezocht In de laatst gehouden dorpsraadsvergadering is de wens uitgesproken om de te komen tot de oprichting van een Culturele historische werkgroep. Hierbij denken we aan een groepje vrijwilligers die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van Ysselsteyn en dit willen behouden d.m.v. het opzetten van een archief oude foto's, verslagen van verenigingen, krantenknipsels Vele wetenswaardigheden zijn reeds in het bezit van de dorpsraad; deze zijn verzameld bij de samenstelling van het boek "Pioniers in de Peel" Voor extra informatie en of reacties graag contact opnemen met de voorzitter van de dorpsraad SiebNijssen tel. 541571. Dorpsraad Ysselsteyn Secr. J v/d Pas WINTERTIJD In de nacht van zaterdag 27 oktober op zondag 28 oktober wordt de klok een uur terug gezet en begint de wintertijd. Donderdag 25 okt.; Op Donders: Speurtocht. 18.30u. Vrijdag 26 okt: Bloemenverkoop Bolchrysanten 17.00u Zaterdag 27 okt: Bloemenverkoop Bolchrysanten 10.00U Zaterdag 27 okt.: Optreden van Scum Fan 20.00U. Zondag 28 okt.: Jera's Afternoon Café. 19.00u. Donderdag 01 nov: Op Donders: Kienen. 18.30U. Zaterdag 03 nov: Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar. 20.00u. Zondag 04 nov: Jera's Afternoon Cafe. 19.00U.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 2