FANFARE DE PEELKLANK Serenade Vrijdag 5 oktober brengen we om 19.30 uur een serenade aan de KBO afdeling Ysselsteyn- Venray i.v.m. het 40-jarig jubileum. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 19.20 uur. Concert Het uitwisselingsconcert tussen fanfare Ysselsteyn en harmonie Leunen op zaterdag 20 oktober vindt plaats in het gemeenschapshuis Smelhof, aanvangstijd 19.00 uur! Concert jeugdfanfare Her repetitieweekend van de jeugdfanfare wordt afgesloten met een concret a.s. zondag 7 oktober om 11.30 uur. Dit concert wordt gehouden op het terrein van fam.Willems, Weverslo 4 in Merselo (vakantieboerderij Hermkus Hof). Willen jullie ook graag weten, welke leerlingen ons korps in de toekomst komen versterken, kom dan luisteren naar het optreden van de jeugdfanfare. De jeugdleden zullen deze belangstelling zeker waarderen! Wij wensen de jeugdige muzikanten en hun begeleidsters een plezierig weekend! Graag tot zondag! JEUGDFANFARE Op vrijdag 5 oktober is er géén repetitie i.v.m. het repetitieweekend op 6 en 7 okotber. Alle leden worden op zaterdag 6 oktober om 13.00 uur bij de Smelehof verwacht. Het weekend wordt op zondag 7 oktober afgesloten met een concert om 11.30 uur. IEDEREEN is van harte welkom om te komen luisteren op Weverslo 4 te Merselo. Na dit concert kunnen jullie naar huis gaan met je eigen ouders. Mocht dit problemen geven, dan graag onderling contact opnemen of doorgeven aan Joan of Lea. Vanaf vrijdag 12 oktober repeteren we in Merselo. Aan de beurt om te rijden zijn: Marleen Alders, Marloes Claessens, Fieke Koopmans, Kim van Osch en Bemadette Lemmens. We vertrekken om 17.40 uur bij de Smelehof. Wij wensen iedereen een leuk repetitieweekend toe en hopen dat er veel familieleden, vrienden, bekenden, leden van de drumband en de fanfare komen luisteren naar het concert op zondag 7 oktober. ww.-/ L.V.B. Kienen Dinsdag 9 oktober is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Mevr.Claessens-Louwers zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Mededeling Dorpsraad: n Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de 1JUIUU.U openbare vergadering van de dorpsraad op \YsS6lSt6yTl maandag 8 okt. '01 om 20.00 uur in zaal "Roelanzia". Agenda: 1 .Opening 2.Verslag vergadering 13 aug. en 11 sept.'Ol. 3.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 4.Mededelingen vanuit de commissies. 5.Evaluatie College-bezoek 11 sept. 6.Sportgala 2001 kandidaatstelling 7. Oprichting van cultuur historische werkgroep? 8.Verslag dorpsradenoverleg. 9.Rondvraag 10. Sluiting Dorpsraad Ysselsteyn Secr. J v/d Pas \iiseisify I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4