Ysselsfeyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 49, 5 okt 2001 Van Lovinckplein 8: Lc 17,5-10: De apostelen zeiden tegen de Heer: "Versterk ons vertrouwen". De Heer zei: "Al heb je maar een vertrouwen als een mosterdzaadje, als je tegen de moerbeiboom zegt: 'Kom met wortel en al uit de grond en verplant je naar zee', dan zou hij je gehoorzamen". Geloof in een betere toekomst brengt mensen samen. Als ik om hulp roep, wie hoort mijn stem? Zelfs wanneer ik schreeuw, kan ik ongerechtigheid niet verdringenDan herinner ik mij de mensen, die vóór mij leefden, mensen zoals jij, zoals ik: met lusten en lasten. Enkelen van hen springen er uit: Mensen zoals Jezus, zoals Franciscus. Tegen de keer in deden zij afstand van rijkdom, gemakkelijk gewin, van aanzien, een onbezorgd leven. Van het "goede" der aarde en van hun tijd. Zij ontdekten het "andere goede", in mens en natuur. Nu weer klinkt de roep, de schreeuw, in een gevecht tegen misbruik van de natuur, het leven. Een echo van hen beiden? Misintenties van 6 t/m 12 oktober 2001: za 6 okt 19.00 u (Kinderkoor) Piet Stiphout; jrd. ouders Thijssen-Direks en Francisca; jrd. Thei en Mina Sanders-Kleuskens en schoondochter Josefien; Ria Koonings-Zanders (verj.). zo 7 okt 9.15 u (Vivace) Marie Arts; overl. fam. Mulders-Maessen. di 9 okt 19.00 u Grad Claessens; jrd. Grad Fleurkens; jrd. Jac Claessens. Misdienaars: za 19.00 u Niels en Klaas; zo 9.15 u Rian en Paula; di 19.00 u Frank en Ron. Doop: Als voorbereiding op het doopsel op 21 oktober is er een bijeenkomst met alle ouders op donderdag 11 oktober om 20.00 u in de multifunctionele ruimte. Gaan trouwen: Ed Verschuuren en Rianne Direks Koor: Afgelopen weekend heeft het koor Vivace een mooi uitstapje gemaakt naar Trier. Ze hebben een mooi concert gegeven en twee missen keurig verzorgd. Tussendoor is genoten van vele mooie dingen en er is ook plezier gemaakt. Ik had het niet willen missen. Koor, en vooral de organisatoren, heel hartelijk dank! yj. -t. <2^*1^ 'l*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1