Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 48, 28 sep 2001 Lc 16,19-31: Aan zijn poort lag een zekere Lazarus; hij was arm en zat onder de zweren. Hij had graag zijn honger gestild met wat er van de tafel van de rijke op de grond viel, maar nee, de honden kwamen en likten aan zijn zweren. Toen de arme te sterven kwam, droegen de engelen hem in de schoot van Abraham. Abraham zegt tegen de rijke man: "Als ze niet naar Mozes en de Profeten luisteren, dan zullen ze zich ook niet laten overtuigen als iemand uit de doden opstaat". Geen evangelie, geen blijde boodschap van Jezus van Nazareth, Messias, geen geloof in Zijn opstanding, zonder het Eerste Testament. De opstanding van Jezus alléén kan kennelijk niet het fundament van ons geloof zijn. Wij, het tweede volk, geroepen uit de heidenen, mogen nooit vergeten dat wij zonder de wortels van Wet en Profeten, niets van de heilsgeschiedenis kunnen verstaan. Van Lovinckplein 8: Misintenties van 29 september t/m 5 oktober 2001: za 29 sep 19.00 u (Volkszang)KlNDER WOORDDIENST jrd. Gerrit van Hugten en Trautje van Hugten-van Gulpen; jrd. ouders Theumissen-Gerrits; Anna Linders-Donders en echtg. en Gerrit Linders; jrd. Frans Bouwmeister; voor de zieken; jrd. Ties Peeters; jrd. Toon Janssen; jrd. Tren Poels; voor een zieke. zo 30 sep 9.15 u Voor alle intenties van de parochie. di 2okt 19.00 u Feus Keijsers; jrd. Wim Janssen. vr 5 okt 14.00 u H. Mis uit dankbaarheid bij het 40-jarig bestaan van de KBO Ysselsteyn/Vredepeel. Misdienaars: za 19.00 u Marian en Sandra; zo 9.15 u Anneke en Maartje; di 19.00 u Joris en Frank; vr 14.00 u Bart en Ruud. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag is er weer kinderwoorddienst. Alle kinderen vanaf groep vijf zijn welkom! Eind januari beginnen we ook met de kinderen van groep vier, de kinderen die dit jaar de eerste communie doen. Vivace Ons koor is dit weekend afwezig. Ze maken een uitstapje naar Trier. Zaterdag om 11 uur geven ze een Platzkonzert, om 18.00 uur zingen ze de Heilige Messe in de Antoniuskirche. Hoogtepunt is das Hochamt am Sonntag im Dom. Ik ga met hen mee (ter ondersteuning!) en de diensten hier in de kerk zullen verzorgd worden door oud-pastoor Steneker, waarvoor ik hem bij voorbaat al heel dankbaar ben. Doopsel We hebben intussen ook een groepje dames, die behulpzaam zullen zijn bij de maandelijkse voorbereidingen van het doopsel. We zijn blij dat ze dit willen doen. Binnenkort hoort u hier meer over.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1