Tennis Vereniging Ysselsteyn Senioren Autobedrijf Gommans de Wit Clubkampioenschappen De clubkampioenen van 2001 zijn bekend. Ondanks de vele regen zijn de afgelopen 2 weken ruim 200 wedstrijden gespeeld door de deelnemers aan de Gommans de Wit clubkampioenschappen. De laatste bal was op zondag nog maar net geslagen of het begon langdurig te regenen, zodat we de prijsuitreiking dit keer in de kantine hebben gedaan. De finale-wedstrijden van het afgelopen weekend waren ongemeen spannend, mede door het goede spel van enkele jeugdspelers, die eindelijk beginnen door te breken. In de B-klasse werd de dames-enkel gewonnen door Anne-Marie Michels en de heren-enkel na een spannende drie-setter door Wilbert van Dijck. Bij de Herendubbel waren Jan Kap en Bert Lob weer eens ouderwets op dreef; zij wisten de finale eveneens in 3 sets naar zich toe te trekken. De uitslagen: Sterkte B: Dames Enkel: 1. Anne-Marie Michels 2. Truus van Vegchel 3. Riet Koopmans 4. Marleen Vergeldt Heren Enkel: 1Wilbert van Dijck 2. Fun Emonts 3. Willem Verheijen 4. Jan Litjens Dames Dubbel: 1. Lenie Crienen en Riek Heidens 2. Miek en Kathelijn de Wit Heren Dubbel: 1. Jan van Vegchel en Bert Pouwels 2. Rob van Osch en Jhonny Peeters In de A-klasse lag de strijd in de enkels open door het niet meedoen van Kristel Gielen en doordat Jan Altink al in de poulewedstrijden was uitgeschakeld. De titel bij de dames ging na een mooie partij naar Daniëlla Altink. Bij de heren stond Theo Nellen voor de vierde keer in de finale en nu moest het dan maar een keer gebeuren. Blijkbaar is in Heide 4 maal scheepsrecht, want Theo was deze keer de goed spelende Bart Poels duidelijk de baas. In de dubbels wisten bij de dames moeder en dochter Altink voor de derde achtereenvolgende keer de titel te behalen en bij de heren werd dit voor de tweede keer gedaan door Bart Poels en Peter Paul Koonings. Klasse A: Dames Enkel: 1. Daniëlla Altink Clubkampioen 2. Tonny van Vegchel 3. Liesbeth Altink 4. Lindsey Pouwels Heren Enkel: 1. Theo Nellen Clubkampioen 2. Bart Poels 3. Twan van Osch 4. Jos Heesen Dames Dubbel: 1 Daniëlla en Liesbeth Altink Clubkampioen 2. Diny en Lindsey Pouwels Heren Dubbel: 1. Bart Poels en Peter-Paul koonings Clubkampioen 2. Twan van Osch en Jan Droesen Na de prijsuitreiking door de sponsor Jeu de Wit werd nog een loterij gehouden met enkele zeer mooie prijzen, gesponsord door C-1000. De hoofdprijs, een levensmiddelenpakket ter waarde van F 100,= werd door de winnaar geschonken aan een familie in Ysselsteyn, een zeer mooi gebaar. Alle winnaars van harte gefeliciteerd en iedereen, die op welke manier dan ook heeft meegeholpen om dit kampioenschap te doen slagen, bedankt voor jullie inzet. Introducee Toernooi Zondag 23 september wordt het introducee toernooi gespeeld. Aan dit toernooi doen maar liefst 96 deelnemers mee, een absoluut record Laten we hopen, dat de weergoden ons op deze dag niet in de steek laten. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen bij de kantine. Ga even kijken hoe laatje moet spelen en geef dit ook door aan je partner. Uitwisseling TC 't Ldbke Swolgen Zondag 7 oktober wordt in Swolgen de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging 't Löbke uit Swolgen. Het is voor het eerst, dat we een uitwisseling hebben met deze vereniging. Je kunt je voor dit gezelligheidstoernooi inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving voor dit toernooi is verlengd tot zondag 23 september. De inschrijving is in handen van Jan (541781). Afsluitinas Toernooi Op zondag 21 oktober wordt al weer het laatste buiten toernooi gespeeld ter afsluiting van het seizoen, met aansluitend de Tombola van de kantinekaarten. Dus zorg datje erbij bent. Voor dit toernooi kun je je aanmelden middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 7 okt. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. De organisatie van dit toernooi is in handen van Math. k

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 8