Tfsselsfeyns Blad Redactie: Dorpsraad Jre 39, nr. 47. 21 sep 2001 - Van Lovinckplein 8: Lc 16,1-13: Als jullie met de geldduivel onbetrouwbaar zijn geweest, wie zal jullie dan het ware goed toevertrouwen? En als jullie niet te vertrouwen zijn geweest met andermans goed, wie zal jullie dan toevertrouwen wat jezelf toebehoort? Geen knecht kan twee heren dienen, want hij zal of de een verfoeien en van de ander houden, of zich hechten aan de eersten en de ander verachten. Je kunt niet tegelijk God dienen en de Mammon. "De heer prees de gewiekste aanpak van de onrechtvaardige rentmeester." Een slimmerd, die rentmeester. Zijn baas wil rekening en verantwoording afgelegd hebben. Wat is er in hem te prijzen? Evenals wij moet de rentmeester leven in een machtsstructuur waarop hij ogenschijnlijk geen invloed heeft. Rijken worden rijker; armen worden armer. Maar de rentmeester benut het moment: hij scheldt zijn mensen nog snel kun schuld kwijt en is hen daarmee tot zegen. Met de crisis (het afleggen van verantwoording) in het vooruitzicht neemt hij snel en wijs zijn maatregel. Hij weet bij de crisis op de juiste manier te reageren. Laten wij, kinderen van het licht, zo'n kans om tot heil en zegen voor anderen te zijn, niet vaak liggen? Misintenties van 22 t/m 28 september 2001: za 22 sep 19.00 u (Volkszang) Henny Emonts-Muysers; Past. Spreeuwenberg en overl. fam Spreeuwenberg-Verlinden; Gerardus v.d. Munckhof en Bernardina v.d. Munckhof- Schouten; Tien en Marie Hendriks-Fleurkens; Piet Bus (v.e.jarige); jrd. Anna Ewals en Peter van Hoof. zo 23 sep 9.15 u (ouderenkoor) Voor de intenties van de parochie. di 25 sep 19.00 u Feus Keijsers; Wim Janssen. Misdienaars: za 19.00 u Rob en Niels; zo 9.15 u Rian en Maartje; di 19.00 u Vera en Ellen. De viering van Allerheiligen en Allerzielen vindt dit jaar plaats op zondag 4 november. Wordt gedoopt: Vera Sikes, Rouwkuilenweg 43 (eigen priester)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1