LVB Wittem; Dinsdag 4 september gaan we ism de KBO naar Wittem. Het programma voor deze dag is ais volgt; 8.30 u. vertrek bij de kerk naar Wittem. Om 11.00 uur wordt er een h.mis gelezen. Na het diner bij Café Schmetz in Wittem vertrekt de bus richting Roggel waar we in het bakkerijmuseum Marleetjeshof een rondleiding krijgen. De kosten voor deze dag bedragen bij een volle bus ƒ.65,00 p.p. incl. bus, diner, entree en koffie en vlaai. Opgave voor dit uitstapje kan tot 27 aug. bij Gerry Vergeldt, tel.541770. Fietstocht: De fietstocht is op woensdag 29 augustus. We vertrekken om 8.30 uur bij de kerk. Truus Arts en Truus Stiphout hebben weer een verrassende tocht uitgezet van ongeveer 50 kilometer. Voor tussen de middag dient ieder zijn eigen lunchpakket en drank mee te nemen omdat er geen mogelijkheid is om iets te kopen. De kosten bedragen ƒ.15,= p.p.te voldoen bij vertrek. Opgave tot 27 augustus bij Gerry Vergeldt, tel.541770. Kienen: Dinsdag 28 augustus is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Mevr.Peeters-van Dijck zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Dagopvang voor ouderen in het gemeenschapshuis Het is u zeker bekend dat in het gemeenschapshuis de Smelenhof, de Samen Doen-dag plaatsvindt. Sinds januari 1999 is de Samen Doen-dag een van de dagopvang projecten die onder de verantwoordelijkheid van Synthese Venray uitgevoerd wordt. Op dinsdag -en donderdagmiddag komen een aantal ouderen van 14.00 tot 16.30 uur naar het gemeenschapshuis om met elkaar activiteiten te doen, een gezellig praatje te maken, dit in een ontspannen sfeer, onder begeleiding van een groep enthousiaste vrijwilligers. De dagopvang is bedoeld voor ouderen van 65 jaar en ouder die bijvoorbeeld vanwege lichamelijke klachten contacten met leeftijdsgenoten dreigen te verliezen en zich daardoor alleen voelen. Mogelijk biedt de Samen-Doen-dag u een goede gelegenheid om weer eens iets te gaan ondernemen en treft u bekenden waarmee u reeds lange tijd geen contact heeft kunnen onderhouden. Een mooie gelegenheid dus om eens opnieuw met elkaar aan de praat te komen, over bijvoorbeeld gebeurtenissen van vroeger, in het dorp etc. Als u belangstelling heeft om een kijkje te nemen of wilt deelnemen aan de Samen Doen-dag dan kunt u dit kenbaar maken door onderstaand antwoordstrookje in te vullen en retour te zenden naar Synthese Venray, Postbus 5033 5800 GA Venray. Voor nadere informatie kunt u ook contact opnemen met het ClP-Ysselsteyn, gevestigd in het medisch centrum Ysselsteyn, Tel.: 542120. Ankie Bongers SYNTHESE Venray, Ouderenwerk Telefoon: 0478-517317 Dhr./ Mevr.: Adres: Postcode, Woonplaats: Heeft belangstelling voor de Samen Doen dag ja nee en stelt oriënterend gesprek middels een huisbezoek met een medewerker van Synthese op prijs: ja nee ♦doorstrepen wat niet van toepassing is. eerwaar nformahe puni

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5