Ysselsteym; Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 43, 24 aug 2001 Van Lovinckplein 8: Lc 13, 22-30: Dat zal een gejammer zijn en een tandengeknars, als u Abraham en Isaak en Jakob en alle profeten in het koninkrijk van God zult zien, terwijl u eruit gegooid wordt. Dan zullen ze komen van oost en west, van noord en zuid, en aan tafel gaan in het koninkrijk van God. 'Heer, zijn het er maar weinig, die gered worden?' In onze tijd luidt de vraag: 'Zullen er maar weinig mensen in de hemel komen?' Maar velen zal die vraag onverschillig laten; zij geloven helemaal niet (meer) in een hemel of een hiernamaals. Jezus zegt datje moet doen watje kunt, maar verder laat hij de vraag open. De kerk wist het allemaal veel beter, zoals in de vele moraalhandboeken en het onderscheid tussen dood- en dagelijkse zonden. Jezus' woord tot ons vandaag zegt mij: doe watje kunt en heb vertrouwen in de Vader. Je weet immers dat Hij bij de schepping zag dat het goed was en dat Hij je naam geschreven heeft staan in de palm van zijn hand. Intenties van 25 t/m 31 augustus 2001: za 25 aug 19.00 u Kinderwoorddienst (Volkszang) jrd. Grad Janssen en Petronella Pouwels; Gerardus v.d. Munckhof en echtg. en Wilhelmus Bollen en echtg.; overl ouders van Soest- Swinkels en kinderen; jrd. Coba Poels; Jan Verstappen, zo 26 aug 9.15 u (ouderenkoor) jrd. Jozef Martens, di 28 aug 19.00 u Jan Spreeuwenberg. Misdienaars: za 19.00 u Vera en Ellen; zo 9.15 u Bart A en Frank; di 19.00 u Klaas en Joris Doop: Gésanne Knapen, Timmermannsweg 60 Kinderwoorddienst: Deze zaterdag gaan we in de kinderwoorddienst horen over de brede ot de smalle deur van de hemel? Voor welke deur kies je? MIVA: Dit weekend is er een bijzondere collecte voor de Miva, de organisatie die kerkwerkers in de derde wereld aan vervoer helpt: van fietsen tot vliegtuigjes. Van harte bij u aanbevolen! Missie Verkeersmiddelen Actie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1