Ysselsteym Blad ff Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 38, 20 juli 2001 O ïufllJrf. Van Lovinckplein 8: Lc 10,38-42: Maria kwam aan de voeten van de Heer zitten en luisterde naar zijn woorden. Marta had het heel druk met bedienen. Ze ging naar Jezus toe en vroeg: "Heer, laat het U koud dat mijn zuster mij alleen laat bedienen? Zeg haar dat ze mij komt helpen." De Heer gaf haar ten antwoord'. "Marta, Marta, je maakt je bezorgd en druk over van alles, maar slechts één ding is nodig. Maria heeft het beste deel gekozen en dat zal haar niet ontnomen worden." Gastvrijheid is je huis uitnodigend openstellen voor de ander. Gastvrijheid is je brood delen met hen die honger hebben. Gastvrijheid is eenzamen opnemen in je eigen kring. Gastvrijheid is vreemdelingen en minderheden zonder vooroordelen tegemoet gaan. Gastvrijheid is de deur van je hart openzetten voor je medemens, naar het voorbeeld van Jezus: "Het mijne is het jouwe neem maar watje nodig hebt." Intenties van 21 t/m 27 juli 2001: za 22 jul 10 J0 u Uitvaart en begrafenis van Jan Custers 19.00 u Toon Verheijen; ouders Pouwels-Voesten; Til Geurts-van Dijck; Ser Willems; Martien Kuijpers. zo 22 jul 9.15 u (ouderenkoor) Voor de intenties van onze parochie, di 24 juli Geen H. Mis. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Joris; zo 9.15 u Vera en Ellen; Gaan trouwen: Geert-Jan Lijten (Nuenen) en Linda Kelder (Zevenhoven), Paardekopweg Michel Camps (Ysselsteyn) en Hanneke Klomp (America), Canada Afwezig: Van maandag 23 juli tot en met vrijdag 27 juli ben ik niet bereikbaar, in noodgevallen kunt u contact opnemen met iemand van het kerkbestuur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1