Vsselsteyn Senioren Juwett Tweewlelers 40+ Toernooi In de week van 13 t/m zondag 19 augustus wordt het Juwett Tweewielers 40+ Toernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden of zelfs in 2 leeftijdsklassen te spelen. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50. Contactpersonen voor dit toernooi: Theo Jenneskens (541330) en Gonnie van de Pas 541611) De inschrijving sluit op zondag 29 juli. Wacht niet tot na de vakantie, schrijf nu in II! Thiiighliivers Toernooi a s Zondag wordt het Thuisblijvers toernooi gespeeld. De poule-indeling en het wedstrijdschema hangen bij de baan. Onderstaand de aanvangstijden van de eerste wedstrijden van alle deelnemers: Poule A Poule B Poule C 1Jeroen Konings 1Piet Arts 1. Truus Philipsen 2. Frans van de Pas 2. Mieke Peters 2. Toos Arts 3. Wim Verschuuren 3. Hai Vogels 3. Gonnie van de Pas 4. Leon Nijssen 4. Sonja Nijssen 4. Gerda Martens 13.00 uur - Poule D Poule E Poule F Robert van Ösch 1. Truus van Vegchel 1Bert Cïaessens 2. Frans van de Kerkhof 2. Tonny van Vegchel 2. Jan van Vegchel 3. Peter Cïaessens 3. Riet Koopmans 3. Fun Emonts 4. Jan Vergeldt 4. Elly Cïaessens 4. Jan Ewals Rsckcttos De komende weken is er weer rackettossen op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Verhuizing Keiisers-Manders Aanstaande zaterdag, 14-7, gaat een groot aantal van onze seniorleden de firma Keijsers-Manders helpen met hun verhuizing naar het Agrarisch Bedrijven Terrein. De verhuizing zal naar verwachting een week in beslag nemen. We wensen alle helpende leden en natuurlijk op de eerste plaats de firma Keijsers-Manders heel veel succes met deze grote klus. Van maandag 16 juli t/m vrijdag 20 juli zal Dokter Verbon, onze huisarts in opleiding, zelfstandig draaien, hetgeen betekent dat wij slechts op de achtergrond aanwezig zijn. Van maandag 23 juli t/m vrijdag 3 augustus zijn wij met vakantie. De assistentes zullen tijdens onze vakantie wel aanwezig zijn van 08.00 tot 12.30 uur en bij hen kunt u terecht voor (herhaal)recepten, afspraken met waarnemende artsen te Venray etc. De waarneming tijdens kantoortijden wordt verricht door de huisartsen in Venray: dokter Henckes, de Vocht en Paping. Buiten kantooruren kunt u terecht bij de nieuwe huisartsenpost te Venray, telefoon: 522180. Wij wensen u een gezonde en plezierige zomer. Litsenbergweg 20a - 5813 CG Ysselsteyn i tgf- APOTHEEKHOIJDENDE HUISARTSEN R.A. Keijzer L.A.M. Keijzer-Bors

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5