Vsselsteun voor jullie inzet! 1 Senioren Nieuwe kantinel Tijdens de Algemene Ledenvergadering is het voorstel betreffende de nieuwe kantine met bijbehorende financiering door een groot aantal van onze leden goedgekeurd. Dus kunnen we met z'n allen verder aan de slag. Montagewerk G.Sikes Het monteren van de champignonstellingen door de leden van TVY zit er op en is goed geslaagd. Er hebben 52 senioren en 12 junioren aan mee geholpen. Allemaal hartelijk dank a Keiisers-Manders Open Dorpen Toernooi Afgelopen week is het achtste Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld. Het weer was ons dit jaar zeer goed gezind en met name het finale-weekend was heel mooi. Zoals intussen gebruikelijk was het voor de 86 deelnemers weer erg gezellig, terwijl de toeschouwers hebben kunnen genieten van vele mooie, spannende wedstrijden. Helaas kon de Heren- A finale op zondag geen doorgang vinden, omdat een van de spelers niet aanwezig kon zijn. Deze finale wordt nu a.s. zondag gespeeld tijdens de finales van de clubkampioenschappen Jeugd en Mix senioren. Dhr. Keijsers, sponsor van dit toernooi, was aanwezig om de prijzen uit te reiken. Evenals vorig jaar werd het toernooi afgesloten met een loterij met vele mooie prijzen, gesponsord door onze eigen Ysselsteynse ondernemers, waarvoor nogmaals onze hartelijke dank. De hoofdprijs, een 1 minuut gratis tanken, gesponsord door Gommans de Wit, werd gewonnen door Math Heetkamp. De prijswinnaars: Dames sterkte B: 1Anja van de Werf en Hanneke Gerrits TV Helenaveen - 2. Willy van Dijck en Tilla de Wit, TVY 3. Annelies van de Weegen en Miek de Wit, TVY Leny Crienen en Riet Koopmans, TVY Dames sterkte A: 1Daniella en Liesbeth Altink, TVY 2. Gonny van Dijck en Riek Heidens, TVY 3. Corrie van de Water en Els Deenen, TV Swolgen Diny en Lindsey Pouwels, TVY Heren sterkte B: 1Ton Marcellis en Twan Jenniskens.TVY 2. Jan van Vegchel en Bert Pouwels TVY 3. Wilbert van Dijck en Martien Peeters Ton van Hees en Peter Claessens, TVY Alle winnaars van harte gefeliciteerd Juwett Tweewielers 40+ Toernooi In de week van 13 t/m zondag 19 augustus wordt het Juwett Tweewielers 40+ Toernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden of zelfs in 2 leeftijdsklassen te spelen. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50. Contactpersonen voor dit toernooi: Theo Jenneskens (541330) en Gonnie van de Pas 541611) De inschrijving sluit op zondag 29 juli. Doe mee Thuisblijvers Toernooi Op zondag 15 juli wordt het Thuisblijvers Toernooi gespeeld. Alle senioren kunnen hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50. Contactpersonen voor dit toernooi: Math Heetkamp (541225). De inschrijving sluit op zondag 1 juli. Venrav Open Heb je nog niet ingeschreven voor het Venray Open, doe het dan vandaag nog, want Ropa Computer Clubkampioenschappen Jeugd en Mixdubbel Senioren De Ropa Computer Clubkampioenschappen voor de Jeugd en de Mix Senioren zijn in volle gang. Zaterdag worden de halve finales gespeeld en zondag de finales te beginnen met basisschool meisjes om 12.00 uur en de laatste, de mix senioren om 16.00 uur. De prijsuitreiking is om ca. 18.00 uur. Kom gerust een keer kijken om je eigen favorieten aan te moedigen. Rackettos Volgende week is er weer rackettossen op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Junioren Ropa Computer Clubkampioenschappen Jeugd en Mixdubbel Senioren Komend weekend is de afsluiting van de jeugd clubkampioenschappen. Zondag beginnen de finales om 12.00 uur met de basisschool meisjes en de jongens om 13.00 uur. Kom zeker even kijken en moedig je clubgenootjes aan. De senioren spelen 's middags de mixdubbelfinales, leuk om te kijken of zij ook zo goed kunnen spelen als wij. Om 18.00 uur is dan de prijsuitreiking voor iedereen. Het is de bedoeling dat alle junioren hierbij aanwezig zijn want jullie krijgen dan allemaal een leuke herinnering. Tot zondag!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 7