FANFARE DE PEELKLANK Repetitie A.s. maandag 2 juli en dinsdag 3 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. Zoals gebruikelijk sluiten we de laatste repetitie voor de vakantie af met een gezellig samenzijn. Graag zoveel mogelijk leden aanwezig. De repetities beginnen weer op maandag 13 en dinsdag 14 augustus. Concert jeugdorkest f A.s. zondag 1 juli geeft het jeugdorkest een kermisconcert in zaal t Anker te Merselo. Aanvang van dit concert 12.00u. Komen jullie ook luisteren? Jeugdorkest - Rijden op vrijdag 29 juni: Sandra Bouwman, Willeke Koonings, Linda Oomen, Ellen Smits, Lidian de Weert. Dit is tevens de laatste repetitie voor de vakantie. Vanaf de maand september beginnen de repetities weer in Ysselsteyn. We wensen iedereen een fijne vakantie toe! zie ook www.ysselsteyn.com dorpsforum kermisconcert op zondag 1 juli te Merselo. Op zondag 1 juli zal de jeugdfanfare uit Ysselsteyn-Merselo een kermisconcert geven te Merselo. Dit concert zal plaats vinden in zaal "Het Anker" te Merselo. De aanvang is 12.00u. Dit concert wordt gegeven in samenwerking met Happy Sound. Happy Sound zal het vocale gebeuren voor hun rekening nemen. Daarna zal de jeugdfanfare het ïcert vervolgen. Iedereen is van harte welkom op dit kermisconcert. De jeugdleden worden om 11.45u verwacht in Merselo. Er wordt met eigen vervoer gegaan. Mocht dit problemen geven, dan onderling afspreken of bellen met Joan (546249). Denk aan het uniform: witte blouse en blauwe spijkerbroek. OUD UZEROUD IJZER ACTIE OUD IJZER A.s. zaterdag 30 juni komen leden van de Peelklank weer bij u langs om oud ijzer op te halen. Voor een goed verloop van de actie vragen wij u zoveel mogelijk het ijzer aan de straat klaar te leggen. Dit geldt ook voor de bewoners in het buitengebied, die niet graag hebben, dat wij het erf op komen. Helaas moeten wij koelkasten, olietonnen, autobanden, e.d. weigeren, omdat die door onze aftiemer ook geweigerd worden. Voor uw bijdrage en medewerking willen wij u bij voorbaat danken. Let op: Het is mogelijk, dat op sommige routes het ijzer al op vrijdag 29 juni wordt opgehaald! De containers zijn geplaatst op het terrein van de Boerenbond. miujgjm IVijfkanalentocht verreden onder ideale omstandigheden. Onze eerste eigen klassieker van dit jaar ging van start zoals iedereen het had gewenst. Met een stralend zonnetje en zo'n 25 graden op de thermometer. Een weertje om even bij stil te staan. Dat gebeurde dan ook prompt na 6 km. De eerste lekke band van deze tocht. Na een korte pauze vervolgde wij onze tocht richting Helenaveen maar niet voordat wij na 10 km. Lekke band 2 konden noteren. Dit terwijl de onverharde wegen nog moesten komen. De 5 kanalentocht (of zijn het er 6) gaat namelijk gedeeltelijk over onverharde wegen. Deze onverharde wegen zijn met deze weersomstandigheden echter heel goed te doen en maken de tocht voor natuurgenieters extra aantrekkelijk. De verharde weg die daarop volgde had beter onverhard kunnen zijn want een kleine valpartij was niet te vermijden nadat een Agrarisch ondernemer een klein kunstmatig klimmetje had aangelegd. Gelukkig viel de schade mee. Alleen wat kleine schaafwonden. In wieleijargon "Het behang ligt eraf' Maar ook dit kon de pret niet drukken op het terras bij Sluis 13. Oma had plaats gemaakt voor een schone brunette. Navraag leerde dat oma aan het bidden was in de kerk terwijl zijzelf werd aanbeden op het terras. Tijdens de koffie hadden buitenaardse krachten ingewerkt op de fiets van Mart de Wit. De zojuist vakkundig vervangen band was door een E.T.tje lek gestoken, (zie ook ons lekke banden klassement) De tocht eindigde uiteindelijk waar hij 's morgens begonnen was. Op het terras. Zondag zoals gewoonlijk vertrek om 09:00 uur vertrek bij Herberg de Peel I ^S5ELSTErM/r YWElSTeTN/l

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5