Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad 39, nr. 35, 29 iuni 2001 Jrg 4 i/lfiOiÉJlSfhA* MUrM» w,AttAK/rtil»//^V/.^>^: Van Lovinckplein 8: Lucas 9.51-62: Tegen een ander zei Hij: "Volg me." Die zei Hem: "Heer, sta me toe eerst mijn vader te gaan begraven." Maar Hij zei hem: "Laat de doden hun doden begraven; u moet het koninkrijk van Sod gaan verkondigen." Weer een ander zei: "Ik wil U volgen, Heer, maar sta me toe eerst thuis afscheid te nemen." Tegen hem zei Jezus: "Wie de hand aan de ploeg slaat en dan nog eens omkijkt, deugt niet voor het koninkrijk van God." Toen ik jou liet dopen, mijn kind, was dat met de oprechte hoop dat jij in het voetspoor zou treden waarop ik mijn leven had geënt... Het voorbeeld van Jezus van Nazareth. 20 ben je nu. Met "geloven" heb je niet zoveel. God is een naam die je zelden uitspreekt en een kerk heb je allang niet meer van binnen gezien maar soms zegje iets, doe je iets, waarvan ik denk: de Goede Geest heeft je nooit verlaten... Intenties van 30 juni t/m 6 juli 2001: ja 30 jun 19.00 u Kinderwoorddienst (Enjoy Together) overl. leden en donateurs van vriendenkring fanfare Peelklank; Henny Emonts-Muijsers; Truus van Schijndel-Thijssen en overl. fam.; Annie Verschuuren-Driessen; jrd. Jac. Smeets zo ljul 9.15 u (Vivace) Marie Arts; Jep Hendrix. di 3 jul 19.00 u Tonie Claessens-Engels; Luke Aarts; Grad Claessens (buurt); jrd. Annie Cleven-van Dtjck. Misdienaars: za 19.00 u Ruud en Bart A.; zo 9.15 u Vera en Ellen: di 19.00 u Klaas en Frank. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag is er weer Kinderwoorddienst. De laatste voor de vakantie. We willen nadenken over "vakantie", over vrij-zijn, over genieten, over uitrusten en over jezelf "vernieuwen". Alle kinderen van harte welkom! Honkvast Gelukkig zijn er in de Kerk altijd nog mensen die beseffen dat de stichter van de Kerk iemand waf die geen plaats had waar hij zijn hoofd te rusten kon leggen. Godzijdank zijn er in hun midden altijd nog mensen die alle burgerlijke zekerheden - kosten/baten-analyses en verlofregelingen - overboord gooien en zonder om te zien Jezus navolgen. Dat maakt een mens bepaald niet honkvast. Gehoord: Hoe lang mag een pastoor op vakantie? Zolang als de parochie hem niet mist. Maar ook weer niet zo lang dat hij ontdekt dat de parochie het ook heel goed zonder hem kan. - 'M. A* -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1