Ysselsteun hartelijke dank Senioren Keiisers-Manders Open Dorpen Toernooi Het Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi is in volle gang. Komend weekend worden de halve finales gespeeld, op zaterdag, en de finales op zondag vanaf 14.00 uur. Wil je een keer een leuke dubbelwedstrijd zien, kom dan een van deze dagen kijken De prijsuitreiking is om ca. 18.30 uur, vooraf gegaan door de trekking van de loterij met vele leuke prijzen, beschikbaar gesteld door onze eigen Ysselsteynse ondernemers, waarvoor onze Ropa Computer Clubkampioenschappen Jeugd en Mixdubbel Senioren Volgende week worden de Ropa Computer Clubkampioenschappen gespeeld voor de Jeugd en de Mix Senioren De wedstrijden voor de jeugd beginnen om 16.00 uur en de senioren spelen s'avcnds. De wedstrijden worden gespeeld in poule-vorm. Het inschrijfgeld voor de senioren bedraagt f2,50 per persoon. De wedstrijdschema's en poule-indeling hangen bij de baan. Ga zelf even kijken, hoe laatje moet spelen. Alle deelnemers veel succes. Venrav Open In het weekend van 24 t/m 26 augustus wordt voor de vijfde keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: e Open klasse in Ysselsteyn, D1-klasse in Leunen en D2/E-klasse bij TC Rodhe. De wedstrijden om de 3 t/m de 6 plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbeque is dit jaar op zaterdag in Ysselsteyn. In het kader van de lustrumviering wordt dit jaar ook een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Dit toernooi wordt gespeeld op zaterdag op de banen van TC Venray, waar tevens de jeugdclinic plaatsvindt. De finalewedstrijden voor de jeugd worden ook op zondag gespeeld. De teams bij de senioren bestaan in de D1 en D2/E-klasse uit 4 dames en 4 heren, terwijl in de open klasse min 2 heren en 2 dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaar werd TVY eerste in alle categorieën. Dus meld je aan! De inschrijving sluit op zondag 24 juni. Let op, dit is de laatste week Rackettos In verband met de clubkampioenschappen jeugd en mix senioren is er volgende week geen rackettossen. Algemene Ledenvergadering op maandag 25 juni Aanstaande maandag 25 juni is er een Algemene Ledenvergadering, waarin het voorstel voor de investering in ons nieuwe clubgebouw met bijbehorende financiering ter goedkeuring aan de leden wordt voorgelegd. Gezien de omvang van de investering plus financiering kunnen dergelijke verplichtingen niet zonder goedkeuring van de seniorenleden worden aangegaan. Het is belangrijk dat hierbij zoveel mogelijk leden aanwezig zijn, vanwege: - De omvang van investering plus financiering - de toelichting die gegeven wordt op ontwerp en op de tijdlijnen van vergunningverlening en uitvoering - het gewijzigde ontwerp ten opzichte van het gepresenteerde op de jaarvergadering - de vragen die de leden nu nog kunnen stellen - het benodigd aantal leden dat nodig is om een geldig besluit te kunnen nemen. De vergadering start om 20.00 uur in ons clubgebouw. Werkzaamheden Keiisers-Manders Met de uitnodiging voor de Algemene Ledenvergadering van 25 juni heeft u ook een verzoek gekregen om voor TVY een dag(deel) mee te helpen bij de verhuizing van Keijsers-Manders. Naar aanleiding van het antwoordformulier kwam de vraag of het ook mogelijk is om alleen de voor- of namiddag mee te helpen. Natuurlijk kan dit. Wij gaan uit van het principe "alle beetjes helpen". Wilt u alleen de voor- of namiddag geef dit dan duidelijk aan op het antwoordformulier. Samen moet het lukken! Gevonden voorwerpen Zoals elk jaar zijn er weer diverse spullen blijven liggen. Deze wachten op de rechtmatige eigenaar in het voorste gedeelte van de kantine. Alle spullen die na 7 juli nog niet zijn opgehaald worden aan een goed doel geschonken.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 9