Baa Opzegtermijn is bij Essent 6 maanden S.V. YSSELSTEYN Voetbal Ysselsteun WEDSTRIJD ZATERDAG 23 3UNI: Helden - Ysselsteyn afgelast wegens te weinig spelers van Helden. Denken jullie aan de barbecue bij H. van Asten op vrijdag 22 juni. Junioren Quder/kindtoemooi Afgelopen zondag hebben we het ouder kind toernooi gespeeld, 's Morgens hebben we tussen een enkele bui door, de wedstrijden gespeeld, 's Middags bleef het regenen. Vandaar dat alle wedstrijden afgelast werden. Volgend jaar proberen we een ander weekend ouder kind toernooi te spelen, want er werd gezegd. "Met Deurnese kermis regent het altijd. De poulewinnaars van 's morgens zijn: Poule A Joris en Gerrit Verheyen Poule B Rinske van Hees Irene Peeters Poule C Steffie en Wim de Wit Thiiiakomerstoernooi Jonqens en meisjes het thuiskomerstoernooi spelen we op zondag 12 augustus. I.v.m. de vakantie vermelden we dit nu al een keer in het YNB. Kun je niet mee doen aan dit toernooi, dan moet je je afmelden, anders wordt je ingedeeld. Afmelden kan bij Riet Koopmans (541806). Wanneer u tot de middel-grootverbruikers behoort bent u vanaf 1 januari 2002 vrij in de keuze van uw elektriciteitsleverancier. Wanneer u niet tijdig dit contract opzegt, kunt u niet naar een andere energiebedrijf overstappen wanneer u dit aan het eind van het jaar zou willen. Essent hanteert voor uw huidig contract een opzegtermijn van 6 maanden. U kunt daarom het beste vóór 1 juli uw huidig contract opzeggen. Alleen dan kunt u naar een ander energiebedrijf overstappen per 1 januari volgend jaar. Dit wil echter niet zeggen dat u dan niet meer voor Essent kunt kiezen. Wanneer u hierover meer wilt weten, neem dan gerust even contact met ons op. Ideco Energieadvies energiekosten - besparingsadvies en bemiddeling Peter Philipsen Email: ideco@ilimburg.nl Timmermannsweg 82 tel.: 0493 - 529 422 Internet: http://ideco.ilimburg.nl 5813 AP Ysselsteynfax: 0493 - 529 236H.R. K.v.k. Venlo nr. 12044201 O

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 8