Ifsselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 32, 8 juni 2001 Joh 16,12-15 Jezus zei tot de leerlingen: "Eigenlijk heb ik jullie nog veel te zeggen, maar je kunt het nog niet verwerken. Wanneer de Geest der waarheid komt, zal Hij jullie leidsman naar de volle waarheid zijn - niet dat Hij eigenmachtig zal spreken, Hij zal slechts zeggen wat Hij te horen krijgt - en wat komen gaat, zal Hij jullie meedelen." 'Vader, Zoon en Heilige Geest, een God in drie personen. Hoe moet ik me dat voorstellen... Alleen van Jezus heb ik een beeld, een mens met troostende handen, luisterende oren en alziende ogen. Een mens met een lichaam. Een mens met het hart van een liefhebbende Vader (Moeder), bereid om te geven en te vergeven. Een mens met een hart. Een mens, bezield van de Goede Geest, in staat tot het inspireren van miljoenen mensen. Een mens met een ziel. God in drie personen. Een menselijke God. Intenties van 9 t/m 15 juni 2001: za 9 juni 19.00 u (Kinderkoor) Nel Vervoort en Piet Verstappen; overl. ouders Custers-Claassen. zo 10 juni 9.15 u (Volkszang) jrd. ouders van Ass-Claassens; Riek Raaijmakers-Meulendijks; Truus van Schijndel-Thijssen en overl. fam.; overl. ouders Poels-Emonts en overl. ouders Jacobs-Lichteveld en kinderen en Tren Poels. di 12 juni 19.00 u jrd. overl. fam. Verhoeven-Arts; Bernardina van de Munckhof-Schouten. Misdienaars: za 19.00 u Vera en Ellen; zo 9.15 u Frank en Ron; di 19.00 u Bart en Bart. Nieuwe tarieven voor kerkelijke diensten. Deze week hebt u allen de nieuwe parochiegids ontvangen. Een keurig stukje werk van onze secretaris. Op bladzijde 10 van die gids ziet u de vermelding van de misintenties. Het kerkbestuur heeft zich genoodzaakt gezien om de tarieven van intenties en diensten aan te passen om twee redenen: ten eerste vraagt het bisdom ons om elk jaar een aanpassing te doen (verschillende jaren niet gebeurd); ten tweede hebben de drie clusterparochies ook hier overleg over gepleegd en zij willen één lijn volgen. Daarom zijn vanaf 1 juli de misintenties 'door de week' 15,- 6,81) en in het weekend 45,- 20,42). De Rouw- en Trouwdiensten zijn 675,- 306,30) en een jubileumdienst 300,- 136,13). Deze laatste diensten zijn echter voor de inwonende gezinsleden van hen die trouw aan de gezins/kerkbijdrage meedoen, geheel vrij. Van Lovinckplein 8: ill?. trlUt"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1