Uitnodiging Algemene Vergadering Rabobank Ven ray Meerlo-Wanssum Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Peter, Sigrid, Danny, Désirée en niet te vergeten Droppy van Soest Dopheide 17 te Ysselsteyn S 0478-542208 Uw stem wordt hoorbaar op de Algemene Vergadering van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum houdt op dinsdag 19 juni 2001 haar jaarlijkse Algemene Vergadering. De bijeenkomst vindt plaats in zaal De Houtwerf van Roelanzia te Ysselsteyn, Lovinckplein 2 en begint om 20.00 uur. De ontvangst van de leden met koffie en vlaai is vanaf 19.30 uur. Verkorte Agenda: Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2000 Decharge Voorstel tot wijziging van het huishoudelijk reglement Samenstelling Bestuur en Raad van Toezicht Mededelingen en rondvraag Verder wordt aandacht besteed aan de Innovatieprijs 2002 en presenteren we onze teams. Het geheel wordt ondersteund door het cabaretduo Zus Zo. De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de tekst van de voorgestelde wijziging van het huishoudelijk reglement en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor de leden ter inzage op onze kantoren te Leunen, Venray, Wanssum en Ysselsteyn. Het Bestuur Coöperatieve Rabobank Venray Meerlo-Wanssum U.A. Doordat onze steun en toeverlaatoftewel onze poetshulp (interieurverzorgster) een vaste haan heeft kunnen krijgen elders, zijn wij helaas genoodzaakt uit te kijken naar een nieuwe kracht voor in onze huishouding. Wij zijn heel gemakkelijk wat betreft de indeling van de uren, als wij het maar weten. Spreekt deze advertentie je aan, bel dan snel naar: Elk jaar worden leden van de Rabobank uitgenodigd voor de Algemene Vergadering. Zij kunnen dan kennisnemen van de resultaten van hun bank. Maar ook invloed uitoefenen op het beleid dat wij voeren. Onze leden hebben immers een belangrijke stem in hoe wij de samenleving van dienst kunnen zijn. En die stem wordt met name hoorbaar op de Algemene Vergadering. Horen we van u?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 11