Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 27, 4 mei 2001 O Van Lovinckplein 8: Joh 10,17-30: Mijn schapen luisteren naar mijn stem: Ik ken ze en ze volgen Mij. Ik geef hun eeuwig leven', nooit zullen ze verloren gaan, niemand zal ze aan mijn hand ontrukken. Want wat mijn Vader Mij heeft toevertrouwd, gaat alles te boven: niemand kan het ontrukken aan de hand van mijn Vader. Niet het nabije land, maar wazige verten verbergen de Heer. Zo ver, - toch in het nabije -, het wonder van Zijn aanwezigheid. Hij roept ons op, ook mij, Hem te volgen, opgenomen in die grote schare die niemand tellen kan Mensen, opdoemend uit de nevelige verten, mij opnemend in hun midden, op weg naar hun Schepper, onze Heer, Hij, die ons een tent bouwt, een onderkomen, waar niets te vrezen valt. Daar zal Hij tranen afwassen, zicht schenken. Daar zal honger, noch dorst, noch hitte zijn. Hij voert ons naar de bron, bron van eeuwig leven. Intenties van 5 t/m 11 mei 2001 za 5 mei 19.00 u zo 6 mei 9.15 u di 8 mei 19.00 u (Kinderkoor) jrd. Hendricus Hellegers en echtg. Maria Cremers; jrd. ouders Geurts-Peeters (P.Tulpstr.); overl. fam. Bovee-Cuypers; Toon Lemmens; Annie Verschuuren-Driessen; Jeu Spreeuwenberg; Jan en Ixen van Beers; Frans Stiphout. (Vivace) Mathias van Asten en echtg. Petronella Pouwels; jrd. Ouders Tonnaer-Franssen; Marie Arts; overl. fam. Janssen-Smeets; Riek Arts-Flcurkens (ronde tafel). Pastoor Spreeuwenberg en overl fam. Spreeuwenberg-Verlinden; Bernardma van de Munckhof-Schouten; Riek Raaijmakers-Meulendijks; fam. Arts-Janssen en fam. Heldens- Driessen en Jean Arts. Misdienaars: za 19.00 u Ron en Rob; zo 9.15 u Marian en Sandra; di 19.00 u Paula en Vera. Gaan trouwen: Kevelaer: Thijs Arts en Lizanne Janssen, 11 mei in Oostrum. Op dinsdag 22 mei gaat weer de fiets-bedevaart naar Kevelaer. Dit jaar gaan we met mensen van de parochies Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn. Het is een fiets-bedevaart, maar mensen die de tocht zo ver niet meer aankunnen, kunnen per auto deelnemen (onderling afspreken!). Mensen die mee willen gaan zowel per fiets als per auto, moeten zich vóór 12 mei opgeven in Merselo bij Harry van der Zanden Coppelenberg 32, tel. 546398; in Ysselsteyn bij Harry Fleurkens, Lovinckplein 10 b tel. 541203: in Vredepeel bij Nelly Botden, Twistweg 2, tel 546304. De kosten bedragen voor iedereen f 20 - te voldoen bij opgave. Vanuit Ysselsteyn vertrekken we precies om 8.00 u. Vanuit Merselo om kwart voor acht, zij sluiten zich, via Heide en Volen, op de Steegse Peelweg aan bij de groep Ysselsteyn. Vanuit Vredepeel spreekt men onderling de vertrektijd af en zij sluiten zich aan bij de groep op de brug in Wanssum. De fietsgroep maakt een korte pauze in de kantine van voetbalclub Resia in Wellerlooi.Pelgrims per auto gaan rechtstreeks. In Kevelaer is om 11.00 uur de eucharistieviering, waarna er een gezamenlijke maaltijd is in het Priesterhaus. Wij hopen weer rond 6 uur 's avonds op onze thuisbasis terug te zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1