k FANFARE DE PEELKLANK Repetitie fanfare A.s. Maandag 30 april is er geen repetitie i.v.m. Koninginnedag. Serenade 1 mei A.s. Dinsdag 1 mei brengen we om 19.00u een serenade aan fam.H.Philipsen i.v.m. 50-jarig huwelijk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 18.45u. Dodenherdenking 4 mei Op vrijdag 4 mei wordt de Dodenherdenking in de Grote Kerk in Venray muzikaal opgeluisterd door fanfare "De Peelklank". De herdenkingsdienst begint om 19.00u. Leden worden om 18.30u in de Grote Kerk verwacht. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschaps huis om 18.15u. Tijdens deze dienst worden 3 koralen gespeeld uit het boekje "Zeven koraal bewerkingen", en wel nr. 1 Great is thy faithfulness, nr. 2 Ach wie fluchtig, ach wie nichtig en nr. 5 An Irish hymn tune. Ook spelen we het Wilhelmus(bewerking van C.L. Walther de Boer). Voor de leden, die afgelopen maandag niet op de repetitie waren: Kijk na, of je deze partijen hebt. Zo niet, neem dan contact op met een van je medemuzikanten om de muziek te kopiëren!! Serenades/optredens Zondag 13 mei Woensdag 23 mei Zondag 10 juni Zondag 10 juni Zaterdag ndag Dinsdag 16 juni 17 juni 19 juni Zaterdag 30 juni Concert jeugddrumbands Ysselsteyn en Asten, 13.30u in gemeenschapshuis Sernade 50-jarig huwelijk fam. Philipsen-Lemmen Défilé afsluiting wandelvierdaagse Venray Concert jeugddrumband, drumband en fanfare Ysselsteyn en drumband uit Asten in het gemeenschapshuis (19.30u) Peeltoernooi drumband in Overloon Peeltoernooi fanfare in Overloon Serenade 50-jarig huwelijk fam. Van Asten-Geelen Oud ijzer actie (onder voorbehoud i.v.m. MKZ-crisis) I.v.m. het ingelaste concert van zondag 10 juni gaat de voor de fanfare op die dag geplande repetitie niet door! De Peelklank op internet Binnenkort kunt u ook alle informatie over fanfare,drumband,jeugdorkest en jeugddrumband van de "De Peelklank" vinden op wwwysselsteyncom Corveedienst mei Corveedienst voor de maand mei: Hans Michels, Toon v.d.Pas, Jo Peeters en Inge Poels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Basisschool 'St.-Oda' - Ouderraad Koninginnedag - Op vrijdagmiddag 27 april a.s. zijn er weer de traditionele Koninginnedagspelen. Ook dit jaar zullen de spelen niet op Koninginnedag plaatsvinden i.v.m. het feit dat Koninginnedag in de meivakantie valt. De groepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 (de kleuters verwachten we ook op school) worden kinderspelen georganiseerd. Deze spelen vinden plaats op het sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden! De lessen zullen 's morgens voor alle groepen om 11.30 uur afgelopen zijn. Er is géén overblijven. Natuurlijk zijn papa's, mama's, opa's, oma's en anderen belangstellenden die middag van harte uitgenodigd om te komen kijken. Het tijdschema van de middag is als volgt: 13.00 uur: Bijeenkomst kinderen op school. 13.10 uur: Vertrek kinderen onder begeleiding van de groepsleerkrachten naar het sportpark. 13.15 uur: Aankomst op het sportpark, zingen van het Wilhelmus, waarna de kinderen zich per groep verzamelen bij het betreffende spel. Groep 1 bij spel 1 etc.. 13.30 uur: Start Koninginnedagspelen; totaal 19 spellen, 6 min. per spel. 15.30 uur: Einde spelen en werpbal. Uitreiking herinnering/traktatie. 16.00 uur: Opruimen en afbreken spelen. Opm.: er zal een kraam zijn waar koffie, limonade, gevulde koeken e.d. te koop zijn. Bij uitermate slecht weer zal de middag geen doorgang vinden. De kinderen komen dan gewoon naar school. De groepen 1 en 2 hebben dan natuurlijk net als anders vrij op vrijdagmiddag. We hopen dat het weer een leuke gezellige middag mag worden met net zulk mooi weer als verleden jaar. Meivakantie - Na de Koninginnedagspelen op vrijdag begint de zgn. meivakantie. Deze duurt van maandag 30 april a.s. t/m vrijdag 4 mei a.s. Op maandag 7 mei worden de kinderen weer op school verwacht. Studiemoraen - Als eerder vermeld zijn de kinderen op woensdag 9 mei a.s. vrij van lessen i.v.m. een studiemorgen van het team. yüStlSTCï

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5