2. a) b) c) 3. 4. 5. 6. Basisschool 'St.-Oda' Eerste H. Communie - Zondag 22 april tijdens de mis om 10.00 uur zullen de leerlingen van groep 4 hun 1e H. Communie doen. Enkele praktische punten dienaangaande: 1De communicanten worden om 9.30 uur bij de basisschool verwacht. Om 9.45 uur trekken ze. begeleid door de fanfare en drumband naar de kerk. Bij goed weer rechtsaf Lovinckplein en via het middenpad van het plein naar de kerk; bij slecht weer de kruising oversteken. Gereserveerde plaatsen: Voor de ouders van de communicanten zullen de eerste banken links én rechts worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. Voor de oma's en opa's zullen achter de gereserveerde plaatsen van de ouders ook banken links én rechts gereserveerd worden. Mogen we de ouders en aanverwante familie vragen om té kleine kinderen niet mee naar de kerk te nemen. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. De zangzolder is alleen bestemd voor het kinderkoor en leerkrachten. We zouden het fijn vinden als de bewoners van de kom op deze dag de vlag uithangen. Foto's. Er zal door dhr. Joost Geeraedts uit Venray na de mis een groepsfoto in de kerk gemaakt worden en van ieder kind, wanneer het de hostie ontvangt. Daarnaast zullen er tijdens het trekken naar de kerk en tijdens de viering nog foto's gemaakt worden. Over het bestellen der foto's zult u nog schriftelijk geïnformeerd worden. Opm.: Zouden de ouders a.u.b. in de kerk na de mis in de banken willen wachten tot de groepsfoto gemaakt is en de kinderen eerst via het middenpad de kerk laten verlaten. 7 Video. Er zal van de totale viering een video-opname gemaakt worden. Deze band (VHS) a f 30,-- kan b;: vooruitbetaling tegelijk met de foto's besteld worden. Opm.: Mogen we in het belang van de viering met klem vragen in de kerk het bij bovengenoemde beroepsfotograaf en de video-opname te laten. 8. De communicanten hebben om begrijpelijke redenen maandagmorgen 23 april vrij. Voor alle duidelijkheid delen we mede, dat de broertjes en zusjes van de communicanten (ook uit de kleuterbouw) gewoon school hebben. Vastenactie Nederland - In de loop van de volgende week kunnen de kinderen, die dat nog niet gedaan hebben, het gespaarde geld t.a.v. de vastenactie mee naar school nemen. Zou u het geld a.u.b. in een stevige enveloppe of iets dergelijks willen doen. In ieder geval iets wat niet gemakkelijk inscheurt. De totale opbrengst zal daarna overgemaakt worden naar 'Vastenactie Nederland'. De spaarpotjes mogen de kinderen behouden. Studiedag - Als reeds eerder vermeld hebben de leerkrachten van de basisschool op woensdag 9 mei a.s. een studiedag. De leerlingen hebben die dag géén les. Pasen - De kinderen hebben maandag 16 en 17 april a.s. vrij i.v.m. Pasen. Op woensdag 18 april beginnen de lessen weer. C.I.P. Op termijn zal in Ysselsteyn het project gestart worden "Ouderen leren om te gaan met internet en email. Doordat er op de KBO ouderenvereniging al zoveel gein- tereseerde waren, vragen wij nog twee mensen dame of heer er bij die de ouderen willen begeleiden als vrijwilliger. De vrijwilligers worden door ons zodanig opgeleid dat dit na enkele weken mogelijk is om hieraan mee te werken. Geinteresseerde kunnen zich melden bij het CIP tel. 542120. Spreektijd dinsdag en donderdag van 10.00 tot 11.30u. Groeten vrijwilligers CIP. L.V.B. Pech Onderwee Dinsdag 17 april is de mini-cursus PECH ONDERWEG aangeboden door Garage Gommans -de Wit in Ysselsteyn. We beginnen om 19.30u tot 21.30u bij Garage Gommans-de Wit, Gezellenbaan 8. Culturele kringavond De jaarlijkse culturele kringavond is op donderdag 19 april in de Schouwburg te Venray. Het programma is als volgt; 19.30u opening door de kringvoorzitsterdaarna een inleiding door Mevr.Van Deurzen uit Someren met als thema; "Individualisme: Niemand leeft voor zichzelf". Na de pauze een eenakter van toneelvereniging Setovera uit Sevenum. Als afsluiting: Kun je zingen, zing dan mee! 0.1.v. Wim Smits en Piet Huys uit Venray. De entreebewijzen kunt u tot 17 april kopen bij een van de bestuursleden. De kosten bedragen 12,50 p.p. incl.koffie en vlaai. GEMENGD KOOR "VIVACE" Zondag 15 april is het Hoogfeest van Pasen. We zingen dan om 9.15u de plechtige hoogmis. Voor deze gelegenheid zijn we in uniform. Zorg dat u op tijd aanwezig bent! centraal nförmatjQ pun

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4