Xsselsteyms Blad Redactie: Dorpsraad UlAjZSUZsOJly QJMTV 2 aixcp OÓJlfl l Jrg 39, nr. 24, 13 april 2001 Van Lovinckplein 8: Het licht van Paasochtend is heilig. In oude tijden brachten de gelovigen de nacht wakend door om in de eerste zonnestralen het Licht van de wereld te begroeten. De hele nacht werd samen doorgebracht. Grote _rhalen werden voorgelezen uit het heilig boek: over de schepping en de uittocht uit Egypte en zoveel andere wonderlijke geschiedenissen. Er werd ook gezongen. Aldus groeide de verwondering om het licht en kon mende opkomende zon beleven als een ontzagwekkend wonder dat met kosmische weidsheid getuigt van Licht en Schepping. Moge deze paasmorgen ons leven en sterven plaatsen in het nieuwe Licht van God! Intenties van 14 t/m 21 april 2001: za 14 apr 21.00 u (Kinderkoor) Paaswake, waaronder wijding van paaskaars (symbool van de verrezen Christus), doopwater (waardoor wij deel kregen aan het verrezen leven), hernieuwing van onze doopbeloften (hernieuwing van ons christelijk leven). Henny Emonts-Muijsers; Moeder Poels (87j.); Mien Claessens-Zanders; Giel Trommelen en overl. fam.; Grad Claessens (verj.); jrd. Teng Classens, zo 15 apr 9.15 u (Vivace) Paasdag: Thei Janssen; Jo van Lier-Roosen; Tonie Claessens-Engels; Jac. Vergeldt; Wilhelmus Spreeuwenberg en dochter Annie; ouders Jenniskens-Smits; Jep Hendrix; overl. fam. Wismans-Claessens; Myrna Michels. ma 16 apr 9.15 u (Ouderenkoor) Tweede Paasdag: fam. Fleurkens-Jenneskens; Jeu Claessens. 17 apr 19.00 u ouders Wismans-van Vegchel en Harry Geurts; Marie Arts; jrd. ouders Vollenberg- Aerts. do 19 apr. 13.30 u 40 j. huwelijksjubileum fam. Deters-Vers tappen. Misdienaars: Paaszat. 21.00 u Sandra en Marian; Paaszond. 9.15 u Daan en Klaas; maand. 9.15u Maartje en Paula; dinsd. 19.00 u Ruud en Ron; donderd. 13.30 u Rob en Mark. Vastenaktie: In het Paasweekend staat de offerkist voor de vastenaktie weer in de kerk. Laten we daarin offeren wat we in de vastentijd "uitgespaard" hebben voor de kindsoldaten in Soedan/Oeganda. Wijwater: Op Paaszaterdag is er gelegenheid om wijwater af te halen op de pastorie Tussen 9 en 10 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1