Vsselsteyn Tennis Vereniging SENIOREN (vervolg) Piramidecompetitie Ook dit jaar spelen we weer een piramidecompetitie; op dezelfde wijze als afgelopen jaar spelen we in poules van 6, waarbij 2 spelers promoveren en 2 spelers degraderen. Wanneer je hieraan wilt meedoen kun je je hiervoor opgeven bij Frans van Soest (541922). Je wordt op sterkte ingedeeld, dus ook beginners kunnen hieraan meedoen. De inschrijving sluit op 25 maart Let op, dit is de laatste week Indien je je vóór deze datum opgeeft word je naar sterkte ingedeeld; te late inschrijvingen worden onder in het schema van de betreffende sterkte ingedeeld. De piramidecompetitie start begin april. Piet Litiens Toernooi Op maandag 16 april, 2e Paasdag, wordt het Piet Likens Toernooi gespeeld. Dit is het eerste buiten-toernooi van het nieuwe seizoen. Ér wordt als dubbels in poules gespeeld om de door Piet Litjens beschikbaar gestelde wisselbekers. Er wordt op sterkte ingedeeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 1 april. Bijeenkomst Dorpencompetitie Voor alle deelnemers aan de Dorpencompetitie (zie Teamoverzicht in dit YNB) is er op donderdag 29 maart om 20.00 uur een informatiebijeenkomst in de kantine Poule B (zaterdag) Poule C (zaterdag) Poule D (zaterdag) Team 1 Team 1 Team 1 Diny Pouwels Jolanda Hellegers Mieke Peters Bert Pouwels Annemarie MichelsTC Truus van Vegchel Jan v. Vegchel Juul Loenen Marcel v. d. Zanden TC Tony v. Vegchel TC Ger Crienen Wim Bouten Poule B Poule B(zondaq) Poule C (zondag) Team 2 0138 Gem. Senioren 6e kl 1576 Gem. Junioren 4e kl. Riet Koopmans TC Riek Heidens TC Wiet Crienen TC Willy van Dijck Gonny van Dijck Lenie Crienen Wilbert van Dijck Jeu de Wit Rian Spreeuwenberg Ton Marcellis Twan Jenniskens Math Heetkamp Opm.: Reserves zijn niet vermeld JUNIOREN Openinastoernooi Jongens en meisjes het openingstoernooi is verzet naar zaterdag 7 april. Dit omdat er op zondag 8 april al competitie wordt gespeeld We hopen weer op een mooie dag. Kun je niet mee doen aan dit toernooi, dan moet je je afmelden, anders wordt je ingedeeld. Kun je een bepaalde tijd niet geeft dit dan door dan houden we er rekening mee bij het inplannen. Afmelden kan tot zondag 25 maart bij Hilda (541433) of Lian (541753). Maandaaavondcompetitie De maandagavondcompetitie begint op maandag 9 april, We hopen dat er dit seizoen weer veel jeugdleden aan deze competitie mee doen. De opzet is anders dan de andere jaren. We gaan weer enkelen. Dus 1 tegen 1. We hopen zo dat ieder die meedoet er ook is als hij of zij moet tennissen anders kan de tegenstander niet spelen. Afmelden kan tot zondag 25 maart bij José (541428) of Hilda (541433). Commissiewiiziqingen Bij de jeugdcommissie is Truus van Vegchel gestopt. Truus bedankt voor al je inzet! Zij wordt vervangen door Elly de Wit. We wensen haar veel plezier en succes met haar nieuwe taken. Gatverdriebillekens Das pas lekker. 4 Granen vlees van Dikbillen. Puur natuur. Puur vlees zonder been. Voor meer informatie telefoon 06-51417505 Mind And Body Care Wij zoeken mensen met onder/overgewicht Die serieus willen aankomen/afvallen Nieuwsgierig? Overtuig U zelf Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak 0478 541714 II IMWIII

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 10