Bo«d»» fS«|Ê JAARVERGADERING. Woensdag 28 maart is de jaarvergadering. Naast bestuurs- 0 verkiezing en andere mededelingen zal dhr. Ad Steverink namens de Rabobank ons informeren over de EURO en de financiële consequenties. Tezijner tijd ontvangen alle leden nog een persoonlijke uitnodiging. OUDEREN KOOR. Zondag 25 februari verzorgen wij de H. Mis om 9.15 uur. BILJARTEN Uitslagen Federatie-competitie: week 07 Grubbenvorst 1 - Ysselsteyn 1 6-3 HXT-. Ysselsteyn 4 - De Wevert 4 4-5 Oirlo 4 - Ysselsteyn 2 4-5 Ysselsteyn 5 - Tienray 3 !-i Ysselsteyn 3 - Grubbenvorst 4 7-2 Tienray 4 - Ysselsteyn 6 Smelehof-competitie. Donderdag 1 maart worden de wedstrijden gespeeld om de Wissclbeker. Sef Wismans was al 6 weken geleden, vlak voor zijn ziekte, de onbedreigde winnaar van Groep E, terwijl er nog verscheidene wedstrijden te spelen waren. Een geweldige prestatie Proficiat, Set en alle biljarters wensen je een spoedig herstel. De overige winnaars zijn: Groep A: Jan Litjens; Groep B: Paul Arts; Groep C: André Wismans; Groep D: Wim Swinkels. Zij zullen op donderdag 1 maart uitmaken wie zich de winnaar van de Smelehot-competitie 2001 mag noemen. Aanvang: 13.30 uur. Basisschool'St-Oda'- Ouderraad Carnavalsmiddaa - Vrijdagmiddag 23 februari a.s. vieren we met z'n allen Carnaval in de 'SmelehofDe ochtendschooltijd eindigt op die dag voor alle groepen om 11.45 uur. Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. De kinderen komen tussen 13.30 en 13.45 uur naar het gemeenschapshuis, waarbij we ze vragen de fietsen te plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om ongeveer 15.30 uur zal deze middag afgelopen zijn. De kinderen kunnen dan b\\ het gemeenschapshuis worden afgehaald. Deze middag willen we graag vieren met alle kinderen van de scnooi. Dit betekent dat ook de kleuters worden verwacht. Daarnaast zijn natuurlijk ook alle kinderen uit Ysselsteyn die elders speciaal onderwijs volgen, deze middag van harte welkom. Wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, knallers, snoep en confetti meegeven. Verkleedwedstriid - Naast de kleurwedstrijd die Prins Henk III heeft uitgeschreven, wil carnavalsvereniging ue Pieëlreuzen' een wedstrijdje houden om wie zich het mooist verkleed heeft. Van respectievelijk de groep i-z, 3-4-5 en 7-8 wordt de leerling die zich het mooist verkleed heeft uitgekozen. Er zijn dan dus 3 winnaars. Voorleeswedstrijd - Op vrijdagmiddag 16 februari jl. nam Sandra Bouwman van groep 8, als winnares van de voorleeswedstrijd op onze school, deel aan de regionale voorleeswedstrijd in de Schouwburg van enraY Hoewel Sandra niet als eerste uit de bus kwam, mag ze zeer zeker trots zijn op haar 4 plaats. Proficiat Sandra!! Foto's van haar deelname aan de voorleeswedstrijd zullen zeer binnenkort te zien zijn op de internetpagina van onze school: www.odaschool.nl Vakantie - Na de Carnavalsmiddag begint de vakantie. Deze duurt een hele week. Maandag 5 maart Degint de school vervolgens weer. Vastenactie - De kinderen krijgen binnenkort (na de vakantie) de spaardoosjes voor de vastenactie mee naar huis. Het is de bedoeling dat ze daarin in de Vastentijd wat sparen voor de minder bedeelden uit de Derde Wereld. Voor Pasen wordt er vervolgens in het YNB aangegeven wanneer de gespaarde gelden weer meegenomen kunnen worden naar school. De opbrengst zal over gemaakt worden naar Vastenactie Nederland. Opgave kleuters - Op maandag 19 maart a.s. is er van 15.45 tot 16.30 uur in het speellokaal van de basisschool gelegenheid tot het opgeven van kleuters die 4 jaar worden tussen 1 augustus 2001 en 1 augustus 2002. Wilt u a.u.b. het trouwboekje meenemen? Bij het opgeven mogen de ouders de kleuter natuurlijk meenemen. P.D.V. YSSELSTEYN Willen de leden er aan denken dat de entingslijst voor paramixo a.s. weekende ingeleverd moeten worden bij P.Cox, daar het M.P.0. formulier 1 maart binnen moet zijn. Niet op tijd ingeleverd en door de veearts ondertekend zijn de gevolgen voor de liefhebber zelf zoals is afgesproken met de jaarvergadering. Willen zij die electronisch klokken deze zaterdag bij P.Cox brengen, daar ze allen gewist moeten worden anders kunnen de klokken-mannen niet verder met het invoeren van de juiste gegevens. K «thouexe KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4