Ysselséeyiis Nieuws. Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 12 19 januari 2001 Van Lovinckplein 8: Lk 1,1-4; 4,14-21: Hij rolde het boek dicht, gaf het terug aan de dienaar en ging zitten. De ogen van allen in de synagoge waren op Hem gericht. Toen begon Hij hen toe te spreken; "Vandaag is het schriftwoord dat u gehoord hebt in vervulling gegaan." Jezus weet zich met hart en ziel verbonden met allen die uit de boot vallen, en weet zich gezonden om aan alle armen de boodschap te verkondigen dat zij nooit moeten geloven dat zij verloren zijn. Hij meldt aan gevangenen him vrijlating en aan allen die blind en verblind zijn het licht in hun ogen. ledereen die zware lasten draagt op wat voor manier dan ook, vindt bij hem verlichting. En hij roep op om een jaar lang dat te doen wat God (en daarin dus ook de mensen} welgevallig is. Het is de taakomschrijving van de Messias. En wat verder in het evangelie gebeurt is hiervan de uitwerking. Het is de taakomschrijving, waardoor iedere christen zich aangesproken mag voelen. klïïfkJtJ. UkJ. «li. Intenties van 20 t/m 26 januari 2001: za 20 jan 19.00 u (Volkszang) jrd. overl. fam v.d.Pas-Custers; Toon Verheijen; 6wkd Anna Philipsen- Hendrickx; Lies Koonings-Veron; Jean Arts. zo 21 jan 9.15 u (Vivace) jrd. ouders Jenniskens-Arts; Toon Pouwels en overl. fam.; Tonie Claessens- Engels; Jac. Vergeldt (buren en oudburen). di 23 jan 19.00 u Riek Arts-Fleurkens (buren); Piet Swinkels; Jo, Wim en Elly Thoone en Bertha en Wim Jagers; overl. fam. Martens-Peeters; Gerrit Flinsenberg. Misdienaars: za 19.00 u Anneke en Sandra; zo 9.15 u Daan en Klaas; di 19.00 u Mark en Bart O. Doopsels: om 14.00 u: Amber Arts, Dopheide 1, Jens Houben, Kievitsweg 11, Janne Swinkels, Moerslag 24. Reuzekluut: Ook via deze weg willen wij Mia Michels, van harte feliciteren met deze onderscheiding! Haar inzet voor kerk en samenleving wordt gewaardeerd! Haar activiteiten in parochieverband: o.a. Lectoren, Kinderwoorddienst, Avondwake, Woorddienst, Koor, Zonnebloem (ziekenbezoek), Wijkcontactpersonen. Kinderwoorddienst: Er is deze zaterdag geen kinderwoorddienst, dat is pas volgende week op 27 januari. Toch worden de kinderen die, altijd aan de kinderwoorddienst deelnemen, op zondagmiddag rond vijf uur in het gemeenschapshuis verwacht.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1