"Ysselséeyms Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 11 12 januari 2001 De tafelmeester proefde het water dat wijn was geworden, maar wist niet waar die vandaan kwam; de dienaren die het water geschept hadden wisten het wél. h\u, Van Lovinckplein 8: (Joh 2,1-12) Een oude legende vertelt dat er op de bruiloft in Kana wel 100 flessen wijn overbleven. Toen Jezus water in wijn veranderde, was het feest immers al uren bezig en er zat zoveel wijn in de kruiken dat de gasten het niet opkregen. Volgens de legende borgen de bruid en de bruidegom de flessen wijn in hun kelder op en telkens als het niet zo goed ging met hun huwelijk, gingen ze naar beneden en dronken ze een slok van de bruiloftswijn en toastten ze op de toekomst. Belangrijk in deze legende is dat de echtelieden samen tot het besef kwamen dat het soms niet zo goed ging en daar beiden iets aan wilden doen. Het geheim van Jezus' verkondiging is dit: breken en delen betovert je leven, het geeft er charme aan en charisma. Je wordt gelukkig als je onbaatzuchtig kunt zijn. Intenties van 13 t/m 19 januari 2001: •a 13 jan 19.00 u (Kinderkoor) jrd. Harrie Verhoeven; jrd. overl. ouders Kuunders-v.Dijck en zn Frans; 6 wkd Annie Verschuuren-Driessen; 6 wkd Riek Arts Fleurkens; Jan Janssen-Thielen; Harrie Philipsen; Henny Emonts-Muijsers; Riek Raaijmakers-Meulendijks; jrd. Petronella Verlinden-Volleberg; Truus Swinkels-Claessens. zo 14 jan 9.15 u jrd. Petrus Mulders en echtg. Maria Thissen; jrd. Truus Mulders en overl. ouders en fam. di 16 jan 19.00 u Levende en overl. leden van de LVB: overl. in 2000: Grada Spreeuwenberg-van Hoof; Mien Claessens-Zanders; Jo Thoone-Janssen; Nelly Koonings-Talboom; Marie Hendriks-Fleurkens; Tonie Claessens-Engels; Riek Raaijmakers-Meulendijks; Jo van Lier-Roosen; Annie Verschuuren-Driessen. Anna Philipsen-Hendrickx (KBO); Drina van de Ven. Misdienaars: za 19.00 u Niels en Joris; zo 9.15 u Anneke en Rinske; di 19.00 u Mark en Ron. Vrije dag: Op aanraden van de bisschop moeten wij priesters, een vrije dag per week nemen. Ik zou graag die dag op maandag nemen. Dus, normaal gesproken, ben ik op maandag niet bereikbaar. Dat wil dus ook zeggen dat zelfs als ik 's maandags thuis zou zijn, ik graag niet gestoord zou willen worden. Ik hoop dat u daar begrip voor kunt opbrengen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1