.Bl&d Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 8 22 december 2000 Van Lovinckplein 8: Door de telefoon klinkt een vlotte vrouwenstem "Kunt u me aan een kerstverhaal helpen?" Ik veins een ogenblik diep nadenken en zeg: "Ja, misschien heb ik wel iets." "Waar gaat het over?" klinkt het opgewekt "over 'n stel jongeren, vluchtelingen eigenlijk; de vrouw is in verwachting"Leuk, dat vinden onze patiënten vast leuk," schalt het door de lijn. "De bevalling vond plaats in een bouwval zonder familie erbij." "Wat romantisch, hoe verzinnen ze het!" kreeg ik als respons. "De enige kraamvisite bestond uit zwervers." "Hoe loopt het af?" haar stem begon ongeduldig te worden, "het mag niet te lang duren," "Nee. dit was het eigenlijk wel" "Jammer, zit er geen clou in?" "Nou ja, de clou is eigenlijk.... dat dat kindje van God was...." "Nou. nee, daar kan ik niks mee. Hebt u niks anders, iets met sneeuw?" Nee, vandaag heb ik niks anders. Geen ander verhaal; geen sneeuw, wel God Intenties van 23 t/m 29 december 2000 za 23 dec 19.00 u Mis van 4e zondag van Advent (Volkszang) Truus Spreeuwenberg-Philipsen; Jan Swinkels; Ties Peeters. zo 24 dec 19.00 u Kerst-Gezinsviering (Woord-Communie-dienst). 22.00 u Nachtmis van Kerstmis. (Vivace) Rie de Boer van Staveren en overl. fam.; Jeu Caessens (verj.); overl. ouders van Dijck-Derckx en Henk van Vegchel. a 25 dec 9.15 u Dagmis van Kerstmis. (Fanfare "de Peelklank") Roos Strijbos van Lipzig; Jo van Lier-Roosen; jrd. Gerrit van Dijck en overl. fam. van Dijck-Driessen. ui 26 dec 9.15 u Tweede Kerstdag (Ouderenkoor) jrd. Harry Michels en Nella Lamers; overl. ouders van Vegchel-Verheijen; jrd. Riek Claessens-Berkers. Misdienaars: za 19.00 u Maartje en Vera; zo 22.00 u Marian en Sandra, Joris en Bart A; ma 9.15 u Rob en Bart O.; di 9.15 u Niels en Ruud. Bezichtiging Kerststal: Op Eerste en Tweede Kerstdag is de Kerk open van 14.00 u tot 17.00 u om de kerststal te bewonderen. Voor de kleinen is er een verrassing. God vertrouwt zich zelf aan ons toe, opdat wij Hem vertrouwen. Wij wensen alle parochianen dat zij vanuit hun Godsvertrouwen het leven vertrouwen kunnen. Aan allen, ook namens het kerkbestuur, een Zalig Kerstfeest! En dank voor alle goede wensen die we ontvangen hebben! Alfcfr

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1