Blaaskapel "De Smeleblaozers". Op zondag 10 december verzorgt blaaskapel "de Smeleblaozers" het fruhshoppen bij het subtropisch zwemparadijs "Loohorst". Wij brengen een gevarieerd muziekprogramma met een link naar het komende kerstfeest. Tijd: ll.OOuurtot 13.00uur Hopelijk mogen wij veel mensen daar muzikaal begroeten. Liedjesmiddag, Bonte Aovend en Alderenaovend Tot dan "Blaaskapel De Smeleblaozers". Leeje-aksie De vurbereidinge vur de liedjesmiddag, bonte aovend en alderenaovend zien al wer volop an de geng. As dur minse zien die ger ok us as artiest op de planke staon en daor of en vastelaovesliedje wille brenge of ien of andere act wille presentiere dan kan dat. Nim hiervur contact op met de Kemmissie BOL, Henk Stevens (tel. 54 1821) of Henk Stiphout (tel. 541959). JEUGD BONTE MIDDAG Piëlreuskes en Piëlreuzinnekes, Sinterklaas is nog mar net weg of wej goan us alwer opmake vur un ander fiëst. Want op zondag 7 januari,um 14 11 uur, begint vur de jeugd den anloëp noar den vasteloavend 2001Op dizze dag wurd den Jeugd Bonte Middag ien de Jera gehalde. Ok dit jaor zullen de twieë klowns, Bob en Joep wer anwezig zien. Net als vurrig joar, hopen ze er ok dit jaor wer enne gezellige middag van te maken. leder van ullie tot en mit 16 joar kan an dizze Jeugd Bonte Middag diëlnemen dur een carnavaiistische vurdracht, liedje of playback act op den Jera- bühne te zetten. Bob en Joep zien erg benejd wat gullie dur van make. Wilde ok mitdoen, vul dan onderstoand strookske ien en lever het ien bej Hay Vogels Moerslag 16 (tel. 541409) of bej Roel Linders, Puttenweg 14 (tel. 541646). As ge vraoge hed dan kunde us ok belle. Doede ge nie mit dan hald dizzen middag alvast vrej om te komme kieke. Wej zulle der ien iedergeval zien: Kommende wèek zulle de brieve vur de leeje-aksie wèr werre rondgebraocht. Iëderiëen wert verzocht vur 31 december 2000 de machtiginge ien te levere zoëdat de lidmaatschapskaarte op tied kunne werre uutgereikt. Van degene die durloëpend gemachtigd hebbe wert de contribusie eind december van de rèkening afgeschreve. Zij kriege volgende wèek ok de lidmaatschaps-kaarte. Bob Joep en Ut Comité: Edwin, Hay, Roel en John Naam (namen) diëlnemer(s) Contact persoon Titel vurdracht/liedje Tel: DE PlElREUS ïssHsm» y~

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 5