Aanbiedingen Maak uw eigen krans voor aan de voordeur! NU SPECIALE AANBIEDING: L.L.T.B. afd. Ysselsteyn Algemene ledenvergadering. Oasis groen, vierkant, f 1,95 per stuk DECEMBER AANBIEDING DECEMBER AANBIEDING Kerstverlichting 80 en 120 lampjes voor buiten, vanaf 27,95 Slangverlichting: 6 meter 36,75 9 meter 59,50 StrokranSCn, in diverse maten te verkrijgen Vanaf f 1,85 Accuboormachine Bosch 9,6 V boerenbond ysselsteyn Op Donderdag 21 dec. A.s. is er een algemene ledenvergadering in de Smelehof welke om 20.00 u begint. Aan de orde komen o.a. het voorstel tot opheffen van de afdeling Ysselsteyn van de L.L. T.B. Het ligt in de bedoeling een nieuwe afdeling Venray v/d L.L.T.B. op te richten welke dan zou gelden voor de leden van de L.L.T.B. in de gemeentes Venray en Meerlo-Wanssum. Naast dit agendapunt zal Cees van Rooy algemeen secr. V/d L.L.T.B. een inleiding houden met als onderwerp "Wat doet de L.L.T.B. voor de agrarische ondernemer in onze streek". Bekend is dat de L.L.T.B. nogal insteekt op ontwikkelingen welke meer direct marktgericht zouden zijn zoals b.v. de "niche markt" en het bedrijven van ekologische landbouw. Willen de leden van de L.L.T.B. deze datum vrij houden. De uitnodigingen en de volledige agenda zullen nog toegezonden worden. Een volle doos van 20 stuks: f 1,50 per stuk. NU 4 stuks extra gratis bij afname van een volle doos. Ook in de kleur grijs verkrijgbaar voor droogbloemen extra +2e accu 9-delige borenset Curver Toolbox opbergdozen rek voor gereedschap in te zetten! Stekkerdozen NIEUW: met overspanningsbeveiliging, uitermate geschikt voor aansluiten van waardevolle apparatuur zoals computer, TV, video enz. Met aansluitsnoer van 2,5 of 5 meter, 4 of 6-voudig. Boerenbond Ysselste>n Poter Janssenw eg II 5813 BR Ysselste>u Tel: 0478-541541

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 3