Ysselsteyns Nieuws. Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 6 8 december 2000 Van Lovinckplein 8: Lukas 2,1-6: Elk dal zal worden opgevuld, elke berg en heuvel geslecht; bochtige wegen worden recht, oneffen paden vlak. Johannes de Doper kun je het beste vergelijken met een restaurateur die weet dat er onder dikke kalk- en verflagen een kostbare en eeuwenoude afbeelding van God verborgen is. Hij nodigt de mensen uit om mee te helpen die smeerboel laagje voor laagje weg te nemen. Het is millimeterwerk (houwdegens en ongeduldigen maken veel stuk) en het vraagt niet alleen eindeloos veel geduld om al die versluieringen weg te bikkelen en af te krabben, het vereist ook een niet aflatend vertrouwen dat het zin heeft om door te gaan. God geeft ons alle tijd en de mogelijkheden om Hem bij stukjes en beetjes zichtbaar te maken en om Hem goed uit de verf te laten komen. Intenties van 9 t/m 15 december 2000: vr 8 dec 11.30 u Uitvaartdienst en begrafenis van Anna Philipsen-Hendrickx 7.a 9 dec 19.00 u (Volkszang) mnd. Maria Slangen-van Montfort; Toon Lemmens; Grad Spreeuwenberg en zoon Leo. zo 10 dec 9.15 u (Volkszang) Alle intenties van onze parochie. di 12 dec 19.00 u Tonie Claessens-Engels; Bernardina van den Munckhof-Schouten; Piet Bus; uit dankbaarheid Willem Smees en zn Jac; Mara Swinkels; Past. Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; Riek Raaijmakers-Meulendijks; Toon Hermans. Misdienaars: za 19.00 u Sandra en Vera; zo 9.15 Anneke en Ellen; di 19.00 u Niels en Ron. Sinterklaas is weer terug naar Spanje en nu gaan we ons voorbereiden op Kerstmis. Het gaat daarbij niet om een kerstmannetje maar om onze God die als een klein kind mens werd. Die aandacht had voor de gebrekkigen en de kleinen. Zijn komst werd voorbereid door grote figuren. Deze week is het Johannes de Doper. De profeet Jesaja en Maria komen ook nog aan de beurt. De kerststal zal op de maandag voor kerstmis opgebouwd worden.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1