PROGRAMMA JERA'70 VAN 10 NOV. T/M 23 NOV. 2000 Vrijdag 10 nov: Grandioze openingsavond vrijdaggroep. 19.30u. Zaterdag 11 nov: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. 20.00u. Helpende Ouders Hay Pouwels tel.541726, Wim Peeters tel.541427. Zondag 12 nov: Jera's Afternoon Cafe. 17.00u. Donderdag 16 nov: Lampionnentocht 18.30u. Vrijdag 17 nov: Vrijdagavondgroep vanaf 12 jaar. 19.30u. Zaterdag 18 nov: Optreden van Cleech Firma Hopeloos. 20.00u. Zondag 19 nov: Jera's Afternoon Cafe. 17.00u. Donderdag 23 nov: Op Donders: Film Briefjes trekken Sinterklaas. 18.30u. MEDEDELINGEN: - Grandioze openingsavond vrijdaggroep:.Hallo Jeugd van Ysselsteyn en omgeving. We willen de vrijdagavondgroep weer gaan openen. Deze avond is bedoeld voor de jeugd vanaf 12 jaar, een echte bovengrens willen we (nog) niet stellen. De doelgroep is echter de jeugd tussen de 12 en 16 jaar. Deze kunnen op vrijdagavond nergens meer heen vooral vanwege de strenge controles op leeftijd in cafes en discotheken in Venray en omgeving. Daarom starten we vanaf 10 november deze avond weer. Vanaf 19.30u kun je dan terecht, bij binnenkomst krijg je een welkomstdrankje. Verder zal er deze avond muziek worden gedraaid. Jekunt op deze avond ook aangeven wat je allemaal leuk zou vinden om te doen op deze vrijdagavond, misschien heb je hele goede plannen, laat het horen. Verder kun je op deze avond een naam verzinnen voor deze activiteit. Degene met de origineelste naam wint een T-shirt van de Jera. Dus we zien jullie allemaal vrijdag om 19.30u. Tot dan. - Lampionnentocht: Op donderdag 16 november houdt de Jera haar jaarlijkse Lampionnentocht. Hier mogen 2 kinderen aan meedoen, dus niet alleen groep 6, 7 en 8. We willen er een extra lange stoet van maken omda e Jera dit jaar 30 jaar bestaat. Er zijn dan ook extra grote prijzen te winnen voor degene die de mooiste lampion heeft. Ga dus alvast aan het knippen en plakken en maak er iets moois van. De tocht begint om 18.30u bij de Jera en wij zouden het zeer op prijs stellen als er ook ouders mee willen lopen voor de veiligheid en dergelijke. Het is niet de bedoeling dat de kinderen langs de deuren gaan voor snoep en dergelijke! Route: Jera'70, Heidsepeelweg, Jan Poelsweg, Lovinckplein (over middenpad), oversteken bij stoplichten en vervolgens naar de Van Beurdenweg, Litsenbergweg, Puttenweg oversteken (Let op!), Dopheide, Na Dopheide rechts naar Veenmos, Moerslag, Grauwveen, Peter Janssenweg, Jera'70. Website Jera'70: Bezichtig onze website eens WWW.JERA70.TMFWEB.nl. - AGENDA: 02 december: Blind Trash Green Lizard (voorverkoop, f15,-, kassa: f20,-) wk-adressen: Van Leest Venray, Mikroshop Horst en Jera'70 Ysselsteyn. 26 december: 01 januari 2001: Top 100 Aller Tijden Zondagsdienst Vrijdag 10 november heeft dkt Corver avond- en nachtdienst tel. 581393 777 huisartsen Zaterdag en zondag 11 en 12 november heeft dkt Key'zer weekenddienst tel. 5417 Basisschool'St-Oda'- Ouderraad Boeken - Op school zijn de boeken ('Lijsters') aangekomen die door sommige ouders zijn besteld. Ouders die deze boeken voor 'een bepaalde datum vroeg in december' willen gebruiken, kunnen deze ophalen op het kantoortje van Ben Ruhl. Dit kan tot 1 december a.s. Na deze datum gaan de overige boeken, die nog niet zijn opgehaald, met de kinderen mee naar huis. Vergadering Medezeggenschapsraad - Op dinsdag 14 november a.s. is erom 20.00 uur weer een openbare MR.-vergadering op school. Op de agenda van de vergadering staan o.a.: afscheid Mw. H. Philipsen, verkeersveiligheid rondom de school en mededelingen vanuit de diverse geledingen. Secretariaat en penningmeesterschap Medezeggenschapsraad - In verband met het aftreden van Mw. H. Phiiipsen is per 1 november jl. het penningmeesterschap en het secretariaat overgenomen door Mw. P. Jespers. Verkiezingen op de algemene ouderavond - Op de algemene ouderavond zijn de volgende leden gekozen voor de ouderraad; Mw. W. van Soest - van Ooi, Mw. M. Houben - Meulendijks en Dhr. PFleurkens. Dhr. R. Coopmans is gekozen als nieuw lid van de medezeggenschapsraad. Overeenkomst ouderbijdrage - Als aangegeven op de algemene ouderavond krijgt u komende week de overeenkomst ouderbijdrage uitgereikt. In de brief staat hoe te handelen. Bij vragen kunt u natuurlijk altijd contact opnemen met de school. Voorleeskampioen - Afgelopen donderdag werd op school de voorleeskampioenschappen gehouden. Als winnaar kwam Sandra Bouwman uit de bus. Sandra gaat over enige tijd onze school vertegenwoordigen op de regionale voorleeskampioenschappen. Sandra proficiat!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 2