N leuws. Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 1 3 november 2000 Sen stap terug op een verkeerde weg is ook een stap vooruit Mu, Van Lovinckplein 8: Deze zondag, 5 november, herdenken we ook dat onze kerk, die zo mooi op de kop van ons nieuwsblad prijkt, acht jaar geleden geconsacreerd ofwel ingewijd, werd. Het is voor ons dorp de plek waar geloof gevoed kan worden, maar niet de plek waar het geloof opgesloten moet worden. Kerken zijn plekken waar mensen elkaar gelovig ontmoeten, met als doel dat ze gesterkt de wereld ingaan, om het geloof daar handen en voeten te geven. Het gaat niet om de tempel, de synagoge de moskee of de kerk, maar om het geloof van mensen. Niet het gebouw, maar Jezus Christus is het fundament van ons geloof. Intenties van 4 t/m 10 november 2000: za 5nov 19.00 u (Kinderkoor) Henny Emonts-Muijsers; levende en overleden leden SV Ysselsteyn; jrd. Lei Maesen en Anna Maesen-Mooren en overl. fam; overl. ouders Custers- Claassen; Mien Claessens-Zanders: Jan Janssen en overl. fam. Janssen-van Gompel; Toon Lemmens; jrd. Martinus Smits en Anna Smits-Weys en overl. fam. zo 6 nov 9.15 u (Gregoriaans) Petronella Cox de Lauw; Jo van Lier Roosen; Tiny Janssen-Martens; uit dankbaarheid bij 80e verjaardag, di 7 nov 14.00 u uit dankbaarheid bij het 50-jarig huwelijksjubileum van de fam Claessens-Muijsers. 19.00 u jrd. Math van Dijck; Jan Verstappen; Tonie Claessens-Engels. Misdienaars: za 19.00 u Daan en Bart O.; zo 10.00 u Anneke en Klaas; di 14.00 u Rob, Paul en Gijs; di 19.00 u Niels en Frank. Aan verschillende kanten gehoord: In Ysselsteyn was het zo'n mooie Allerzielendienst! Hiervoor bijzonder dank aan Vivace en de Peelklank. Excuses aan de Peelklank dat wij te vroeg op het kerkhof waren. De opbrengst van de collecte op wereldmissiedag (21/22 oktober) was 667, 60. Hiervoor heel hartelijk dank! Zuster Catherine die bijna driejaar lang hier op de pastorie mijn huisgenote was en het huishouden verzorgde en vaak gastvrouw was, gaat ons verlaten. Ze is gevraagd voor een werk in haar congregatie: de zusters van Schijndel. Ze vertrekt al erg vlug in verband met het kapittel van de zusters. Op maandag 6 nov gaat ze verhuizen. Ook via deze weg wil ik mijn erkentelijkheid en dankbaarheid uitdrukken voor haar inzet en hulpvaardigheid gedurende die drie jaar. Op 16 december is er een speciale kinderwoorddienst voor kinderen van groep 4. Dat is ook de communieklas. Ze kunnen dan vast wennen aan een kinderwoorddienst en vanaf januari mogen ze meedoen met de anderen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1