Tfsselsteyiis Blad ft Kerkbalans Kerk in de balans: U doet toch ook mee? Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 52 27 oktober 2000 Van Lovinckplein 8: Mk 10, 46-52: Jezus zei tegen hem: "Wat wilt ge dat Ik voor u doe?" De blinde zei Hem: "Rabboeni, dat ik weer kan zien." "Ga", zei Jezus, "uw vertrouwen is uw redding." Meteen kon hij weer zien en hij volgde Hem op zijn weg. De naam van de blinde bedelaar. Bartimeüs geeft symbolisch nog meer accent aan zijn positie langs de kant van de weg. Bar Timeüs betekent letterlijk 'zoon van Timeüs.' Hij heeft eigenlijk geen eigen naam. Hij wordt gekend aan de naam van zijn vader. En toch blijkt deze naamloze blinde bedelaar veel beter te kunnen zien dan de leerlingen van Jezus. Hij ziet wie Jezus werkelijk is. En zijn gebed 'Heer, geef dat ik weer kan zien', is eigenlijk ons aller gebed: dat wij zien mogen waar het echt in het leven om gaat, dat verblinding in ons doorbroken wordt, dat wij mogen zien en leven. Intenties van 28 oktober t/m 3 november 2000 za 28 okt 19.00 u (Jongerenkoor America) Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; overl. fam. Spreeuwenberg- van Hoof; Piet Verstappen en Nel Vervoort; Harry Spreeuwenberg; jrd. Theo Vollenberg; Jan Lemmen. 1'o 29 okt 9.15 u (Vivace) jrd. Jan, Piet en Jeanne Swinkels; Toon Pouwels en fam.; Wilhelmus Spreeuwenberg; fam. Janssen-Keijsers. 14.00 u Allerzielendienst en bezoek aan het kerkhof, di 31 okt 19.00 u Feest van Allerheiligen: Intenties van de parochie; alle overledenen van het afgelopen jaar en de overl. fam. Hubers-Loonen. vr 3 nov 11.00 u Huwelijk Peter Michels en Rian van der Staak. Misdienaars: za 19.00 u Marian en Anneke; zo 9.15 u Maartje en Rian; di 19.00 u Niels en Bart; vr 11.00 u Rinske en Ellen. Gaan trouwen: Peter Michels en Rian van der Staak, Leon Thissen en Sindy Bardoel (Milheeze)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1