Ysselsteyms Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 51 20 oktober 2000 V.—- Ken uzelf. Dat is wat Jezus in de lezing van deze week bedoelt als hij zegt 'Je weet niet watje vraagt' tegen de leerlingen die vragen of ze in de hemel naast hem mogen zitten. Dat betekent denk eens dieper na, waarom vraagje dit? Wat zit daaronder aan verborgen drijfveren? Gaat het daarom in een mensenleven? De grote mannen laten hun gezag gelden. Zo moet het niet zijn onder jullie. Dat het goede gebeurt wees daarover verheugd. De God van onze vaderen, de God van Jezus van Nazareth kiest voor de machtelozen, voor wie geen macht najagen, voor wie niet ernaar streven links of rechts naast zijn zetel te mogen zitten, voor wie niet vooraan staan en de blits maken. Hij kiest voor de dienaar, de slaaf, dat zijn degenen die Jezus heeft losgekocht met zijn leven, zijn dood en verrijzenis. Van Lovinckplein 8: Markus 10'. 42-45: Wie groot wil worden onder jullie, moet jullie dienaar zijn; Wie onder jullie eerste wil zijn, moet slaaf van allen zijn. Want de Mensenzoon is niet gekomen om gediend te worden, maar om te dienen en zijn leven te geven als losgeld voor velen. Intenties van 21 t/m 27 oktober 2000 za 21 okt 19.00 u (Kinderkoor) jrd. Truus Spreeuwenberg-Philipsen; overl. ouders Fleurkens-Keijsers; Peter van Hoof en Anna van Hoof-Ewals; jrd. Sjang Classens; jrd. Truus van Schijndel-Thijssen en overl. fam. zo 22 okt 9.15 u Intenties van onze parochiegemeenschap. di 24 okt 19.00 u Marie Hendriks-Fleurkens; Tiny Janssen-Martens (ouderen); Bernadina van den Munckhof-Schouten (buurt). Misdienaars: za 19.00 u Sandra en Vera; zo 9.15 u Anneke en Paula; di 19.00 u Mark en Joris. Gaan trouwen: Peter Michels en Rian van der Staak Leon Thijssen en Sindy Bardoel (in Milheeze) Allerzielen: Zoals reeds aangekondigd, vindt de herdenking van de overledenen van het afgelopen jaar plaats op zondag 29 oktober om 14.00 u in de kerk, met daarna een bezoek aan het kerkhof. Willen de families, die een overledene te betreuren hebben in het afgelopen jaar, er aan denken om op te geven wie het kruisje in ontvangst zal nemen? Wereldmissiedag: Zondag is het de jaarlijkse wereldmissiedag, een dag waarop onze aandacht en onze steun gevraagd wordt voor het wereldwijde missie- en zendingswerk van de Kerk. De extra collecte wordt warm aanbevolen! Zieken: Als U, of één van uw dierbaren, ziek is, of in het ziekenhuis verblijft, dan hebben we daar graag een berichtje van op de pastorie. Als we het niet weten, kunnen we niet op bezoek komen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1