Jeu de Boules X TOERNOOI^ TOERCLUB mnmuun Lourdeswerk KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 18 oktober is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Dinsdag 17 oktober neemt ons koor deel aan de korenavond te Smakt. Aanvang: 20.00 uur. Vertrek: 19.15 uur bij de kerk (in tenue). Witte map, liederen, no. 2, 16, 80 en 71. Zondag 22 oktober verzorgen wij de H. Mis om 9.15 uur. BILJARTEN: l itslagen Federatie-competitie week Ysselsteyn 1 - Griendtsveen 1 5-4 «^^^^^eunen 4 - Ysselsteyn 4 Ysselsteyn2-ONAWanssum 5-4 Ysselsteyn5 -Ostenriekske 4-5 Ysselelsteyn3- Sevenum 5 2-7 o Ysselsteyn6 vrij Rectificatie week 39: Ysselsteyn 4 - Ysselsteyn 5 moet zijn 2-7 i.p.v. 4-5. Wist u...dat het voor de publicist van de wekelijkse uitslagen verheugend is, dat uit de vele reacties van het steekproefje (zie boven) in het vorige YNB gebleken is, dat alle betrokkenen het biljart-nieuws goed lezen en daadwerkelijk op zich laten inwerken. Wist u... dat ons lid Jo Poels vorige week bij een landelijke wedstrijd in 3 beurten de vereiste 180 caramboles wist te verzamelen. Een gemiddelde van 60 Proficiat Jo met deze geweldige prestatie En voor de overige biljarters van onze vereniging gold, geldt en zal blijven gelden"Oefening baart kunst Onder ideale weersomstandigheden is afgelopen zaterdag 7 oktober het "Lovinckplein"-toernooi gehouden. Er werd fel doch sportief gestreden om de wisselbeker van de Dorpsraad. In de zinderende finalepartij, waarin meerdere malen om bovenaardse steun (zelfs op de knieën) werd verzocht, werd de wisselbeker gewonnen door Agnes Lemmens en Diny Janssen. De uitslag van het toernooi: 1. Agnes Lemmens/Diny Janssen. 2) Frans en An Jenniskens. 3) Toon en Mia Tielen. Proficiat Er is intussen besloten dit Lovinckplein-toernooi jaarlijks te houden en wel op de 2e zondag in september. laten, CIPEEN-LOKAAL-LOKET De zorgvragers hebben aangegeven het zeer belangrijk te vinden dat (toekomstige) zorgvragers terecht kunnen bij één loket, dichtbij huis, met uiteenlopende vragen op het gebied van zorg en dienstverlening op het gebied van welzijn. Het aanbod van zorg en diensten is veelal zodanig georganiseerd en versnipperd dat zorgvragers niet weten welke mogelijkheden van zorg en diensten er zijn en waar zij voor welke zorg of dienst moeten zijn. Het gevolg is dat zij van adequate zorg en diensten verstoken blijven en/of dat zij van het ene naar het andere loket worden ge stuurd. Het idee dat een loket fysiek bereikbaar moet zijn, wordt steeds meer losge- zodat een basismeldpunt als "dependances" een oplossingsmogeljjkheid is. Onder depen dances verstaan we de fysieke loketten voor algemene bijstand, de woningsbouwcorporatie, de Regionaal Indicatie Organisatie, de introductie voor Meer Bewegen voor Ouderen, vragen voor het Algemene Hulpdienst en Gehandicapten Platform Venray worden drempelloss beantwoord of er wordt aan gewerkt, zoals toegankelijkheid bereikbaarheid in onze gemeenschappen. Ook staat het GPV open voor mogelijkheden aangaande de Wet Voorzieningen Gehandicapten en belangenbehartiging Chronisch zieken mensen en niet uitsluitend voor alle inwoners over zorg wonen en welzijn. Door de samenwerking Algemene Hulpdienst en Gehandicapten Platform Venray, kunt u bellen bij de Kemphaan A.H.D. Meldpunt voor uw vragen dagelijks van 9 tot 12 uur telefoon 584444. Of Medisch Centrum Meldpunt hulp en advies 542120. Dinsdag en donderdag van 10 tot 11.30 uur of inspreken in de beantwoorder en u wordt spoedig teruggebeld. Jan van Gassel Coördinatie G.P.V. GEMENGD KOOR "VIVACE" Dinsdag 17 oktober brengen we een serenade aan het gouden bruidspaar Juffermans- Spruit. Bijeenkomst om 17.45u zaal Roelanzia. Donderdag 19 okotber zingen de dames om ll.OOu de H.Mis bgv. het 40-jarig huwelijk Kessels-Coenen. Zondag 15 oktober vertrek 9.00u. Piet Verstappen zorgt voor een fraaie Herfsttocht. 11.30u bij Herberg de Peel uitwisseling foto's, gemaakt tijdens onze fietsweek op Mallorca. In de week van 15 t/m 21 okotber zullen onze vrijwilligers weer bij u lnags komen voor de jaarlijkse verkoop van donateurskaarten. Mogen we ook dit jaar weer op uw steun rekenen. Contactpersoon Jo Deters. té >thoue« enrraai mlofmabe

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4