FANFARE DE PEELKLANK Corveedienst voor de maand oktober: Annie Reintjes-Deters, Sandra Smits, Jan van Soest en Gerard Spreeuwenberg. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Partijrepetitie De voor zaterdag 30 sept. geplande partijrepetitie voor het slagwerk gaat niet door. Nieuwe datum krijgen jullie nog door. Beoordelingsconcert Heythuysen Nog enkele weken en dan is het zover: het bondsconcours in Heerlen op zaterdag 28 oktober. Maar voor het zover is verzorgen we nog enkele concerten. Het eerste is a.s. zondag 1 okotber in Heythuysen. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschaps huis om 17.30u. Voor degenen die op eigen gelegenheid gaan: we moeten om 18.30u inspelen in Scholengemeenschap St.Ursula, Tienderweg 101 in Heythuysen (Let op: St.Ursula heeft twee lokaties in Heythuysen!). Aanvang van ons optreden is om 20.00u. Dit vindt plaats in Trefcentrum Marcel, St.Antomus- straat 2 in Heythuysen. Leden, zelf uw lessenaar meenemen voor zowel inspelen als optreden. Beoordelingsconcert Melick Op zondag 8 oktober nemen we deel aan een beoordelingsconcert in Melick. Gezamenlijk vertrek per bus. Houdt er rekening mee, dat we ca. U.OOu vertrekken. Exacte tijd zie YNB van volgende week. I—v.m. de voorbereidingen op het concours verzoeken wij de leden zoveel mogelijk de repetities 1 bezoeken. Basisschool 'St.-Oda' - Ouderraad Ouderavond Vnnrfnezet Onderwijs - Op donderdag 9 november a.s. is er een ouderavond over het voortgezet onderwijs voor de leerlingen van groep 8 met hun ouders. De avond, die in 'De Smelehof wordt gehouden, begint om 19.00 uur. Uiteraard ontvangt u nog een uitnodiging. a,nemen* ouderavond - In tegenstelling tot wat in de schoolgids vermeld staat, vindt de algemene ouderavond van de school en de ouderraad niet plaats op donderdag 26 oktober a.s., maar op donderdag 2 nnvember Hiervan ontvangt u uiteraard nog een uitnodiging. Kinderpnstzeaelactie - Zoals u misschien al gemerkt heeft, is deze week de landelijke kinderpostzegelactie ran stert Sgaan- OÖk de kinderen van de groep 8 van onze school doen weer mee om voor het goede doel nostzeoels te verkopen. We hopen dat ook u de actie wilt steunen en hopen dan ook op een goede verkoop. KÜÜn^Lmnnsnheosmad - Op woensdag 4 oktober is er weer een vergadering van de medezeggenschapsraad. De vergadering, die openbaar is, begint om 20.00 uur op de basisschool. y^nriir-hfinqsavonden AOC - Op maandag t/m donderdag 13 t/m 16 november a.s. zijn er SSSsavonden 0p het Agrarisch Opleidingscentrum Limburg (AOC) in Horst. De avonden z.jn bedoeld .or leerlingen van groep 8 met hun ouders. U wordt hiervoor van harte uitgenodigd. Indien u een van de avonden wHt bezoeken dient u zich van tevoren op te geven middels een opgaveformulier dat uw dochter/zoon kan opvragen bij P. van Berlo of B. Ruhl. Deze opgave dient wel voor 30 oktober a.s. te gebeuren. C.I.P. Zoals u wel bekent zal zijn is vanaf januari 2000 v.i.a. het project Ouderen adviseur". Een gezamelijke opzet van Gemeente Venray en Welzijn Stichting Synthese aktief om de ouderen een bezoek te brengen door een ouderconsulent. Zij kunnen u mogelijk verwijzen of hulp bieden bij het invullen of aanvragen van voorzieningen waar u soms niet goed weg mee weet. Indien u twijfelt of u denkt, moet ik hier gebruik van maken, kunt u altijd ook even informeren bij onze CIP vrijwillig(st)erZij kunnen u dan verwijzen naar De Ouderenadviseur van Synthese. U kunt dit natuurlijk ook rechtstreeks zelf naar Synthese bellen, Mevr.Anja Damhuis of Trudy van de Berg tel. 510032. Ook willen wij u als ouderen de mogelijkheid bieden om eens te denken aan een middagje Saraen-Doendag in ons eigen dorps gemeenschapshuis, voor de donderdagmiddagen is er nog ruimte. De lange winterdagen zitten er weer aan te komen. Ruim twee uurtjes er uit, samen met andere ouderen en vrijwilligsters een leuke middag opbouwen. Samen toch iets doen, waar je anders niet aan toekomt. U kunt contact opnmen met het CIP of met Nellie Marcellis. Voor onze dagopvang voor ouderen de Samen-Doendag op de donderdagen zoeken wij enkele chauffeurs om deelnemers die slecht ter been zijn of moeilijk vervoer geregeld kunnen krijgen. Het is vrijwilligerswerk, daarom zou het prettig zijn als we over twee chauffeurs zouden kunnen beschikken zodat om de andere week gereden hoeft te worden. Heeft u interesse voor dit werk, graag contact opnemen met het CIP, tel. 542120 of 542039. Jan van Gassel Coördinatie. cemraai informatie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 5