Vervoort 60 jaar Loonbedrijf Poels. 50 jaar Loonbedrijf Vervoort Een bundeling van 110 jaar garantie voor service en kwaliteit. Samen voortaan: Deurneseweg 120. 5813 AB Ysselsteyn. ^1: 0478-54^80 Peelheideweg 12. 5966 PJ America. Tel.. 077-4641692 Dat ziet toch ook niet uit! Stukken biet die op het land liggen. En liever had ik toch iets hoger gekopt. Kan die grondtarra niet wat minder' Over deze veelgehoorde kreten hoeft U zich geen zorgen te maken als U Uw bietenooast door ons laat verzorgen. Hebt U ook zo'n hekel aan rooibeschadiging tijdens het rooien van Uw aardappelen Onderzoeken tonen aan dat wij al jaren met de minste beschadiging rooien. Informeer en overtuig U zelf. Vervelend toch die schimmel aan de zijkanten van Uw maiskuil. Die pitten zijn helemaal niet geraakt. En dan die broei, die er bijna niet uit te houden is. Nou, onze klanten weten niet waar U het over heeft. Dus laat Uw mais onze zorg zijn! Verder zijn wij het adres voor; - Slootonderhoud: uitmaaien met maaikorf en opschonen - GrondverzetLaadschop, mobiele Kranen, gronddumpers, Egaliseren. Aanleg van waterbassins helofytenfilters Aanleg van amfibiënpoeien - Leveren van vrijwel alle soorten zand, grond en grind. - Containertransport en -verhuur Tevens kunt U bij ons terecht voor vrijwel alle overige agrarische loonwerkzaamheden Voor meer informatie kunt U terecht bij bovenstaande telefoonnummers! Wat Wij niet weten waar we over praten? We zijn per slot van rekening niet voor niets ISO 9002 (kwaliteit) en VCA (veiligheid) gecertificeerd. En ISO 14001 (milieu) komt er aan. Loon- ea «rondverzetbedrlj f Transportbedrijf Handel In zand en vrind Landsch epl nrl eMfng

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 14