Vsselsteyn Senioren Afsluiting» Toernooi Op zondag 15 oktober wordt al weer het laatste buiten toernooi gespeeld ter afsluiting van het seizoen, met aansluitend de Tombola van de kantinekaarten. Dus zorg datje erbij bent. Voor dit toernooi kun je je aanmelden middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 1 okt. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. De organisatie van dit toernooi is in handen van Math. Uitwisseling TV America De inschrijving voor de uitwisseling met TV America is inmiddels gesloten. De wedstrijd-schema's hangen vanaf volgende week woensdag bij de kantine. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. De organisatie is in handen van Jan. Clubkampioenschappen 2000 De clubkampioenschappen 2000 zitten er weer op. Na een wat natte start zijn er in de afgelopen 2 weken door het grote aantal deelnemers meer dan 200 wedstrijden gespeeld Het finale-weekend was ondanks de onderbrekingen erg spannend met hele goede finales op zondag. In de B-klasse werd de dames enkel finale gewonnen door Marielle van Meijel, terwijl bij de heren Robert van Osch de sterkste was. In de dames dubbel wisten de finalisten bij de jeugd zich te plaatsen voor de finale, waarin ze echter hun meerdere moesten erkennen in Gonny van Dijck en Riet Koopmans. De uitslagen: Sterkte B: Dames Enkel: 1Marielle van Meijel 2. Gonny van Dijck 3. Elly Claessens 4. Riet Koopmans Heren Enkel: 1Rob van Osch 2. Bas van Vegchel 3. Theo Tilleman 4. Jan Litjens Dames Dubbel: 1Gonny van Dijck en Riet Koopmans 2. Marleen en Tineke Vergeldt Heren Dubbel: 1Leo de Wit en Hay Claessens 2. Jan Ewals en Mart de Wit De finalisten van de B-klasse, zowel enkel als dubbel, spelen volgend jaar in de A-klasse. In de A-klasse Dames Enkel wist Kristel Gielen haar titel te prolongeren. Bij de Heren Enkel leek even een verrassing in de lucht te hangen, maar de ervaren Jan Attink wist de jeugdige storm van Peter-Paul Koonings tijdig te bedwingen en voor het tweede achtereenvolgende jaar clubkampioen te worden. Moeder en dochter Altink pakten in een mooie wedstrijd wederom de titel in de Dames Dubbel. De finale in de Heren Dubbel stond bol van de spanning. In deze technisch hoogstaande wedstrijd leken Theo Nellen en Jos Heesen eindelijk de titel, die nog ontbreekt in hun lijstje, naar zich toe te trekken. Maar toen Peter- Paul Koonings en Bart Poels met een laatste krachtinspanning de score hadden rechtgetrokken, moest een tie break de beslissing brengen. In deze werkelijk zinderende finale wisten Bart en Peter-Paul alsnog de titel te pakken en stonden Jos en Theo dus wederom met lege handen. Het lijkt bijna een obsessie te worden. Volgend jaar is er weer een nieuwe kans. Klasse A: Dames Enkel: 1Kristel Gielen Clubkampioen 2. Annemie Wijnands 3. Daniella Altink 4. Liesbeth Altink Heren Enkel: 1Jan Altink Clubkampioen 2. Peter-Paul Koonings 3. Jos Heesen 4. Theo Nellen Dames Dubbel: 1Daniella en Liesbeth Altink Clubkampioen 2. Kristel Gielen en Henny Vousten 3. Tonny van Vegchel en Lindsey Pouwels Annie Jansen en Truus Kusters Heren Dubbel: 1 Bart Poels en Peter-Paul koonings Clubkampioen 2. Theo Nellen en Jos Heesen 3. Jan Altink en Hans Kreyfett Twan van Osch en Martien Janssen De door Estusa/Xylifresh beschikbaar gestelde Binky bokaal voor de leukste, grappigste speler/speelster van het toernooi werd dit jaar gewonnen door Theo Nellen. Alle winnaars van harte gefeliciteerd en iedereen, die op welke manier dan ook heeft meegeholpen om dit kampioenschap te doen slagen, bedankt voor jullie inzet.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 10