ft)
S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Mededelingen
Hanneke Peeters, Monique Heidens, Anita van Soest,
Ilse Smeets, Nicol Claessens.
TOEGANGSTIJDEN SPORTPARK DE VLIES:
Via deze weg willen wij iedereen informeren over de openingstijden van Sportpark De Vlies.
Het Sportpark is alleen dan toegankelijk wanneer hier activiteiten worden georganiseerd door
SV Ysselsteyn, of door anderen met toestemming van SV Ysselsteyn.
In de overige uren is het Sportpark en dus ook het trainingsveld achter de tennisbanen verboden terrein.
Deze maatregel is na overleg met de Dorpsraad genomen naar aanleiding van meerdere malen van
vandalisme in het afgelopen jaar (vernieling, brandstichting en illegale stort van tuinafval).
Vanaf heden zal hier strenger op worden nagezien. Bestuur SV Ysselsteyn.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 10 SEPTEMBER:
Senioren 1 - de Korfrakkers
Senioren 2 - Lottum 2
5-10
10-4
PROGRAMMA ZONDAG 17 SEPTEMBER; M|m
Rosolo - Senioren 1 13.00 uur, vertrek 11.00 uur.
RIJDEN- Miranda Verheijen, Mayke van Ass, Susan van Asten naar sp.p. den Hoek in Reusel.
Flamingo's - Senioren 2 10.30 uur. vertrek 09.00 uur.
RIJDEN: Judith Slangen, Anke Gommers, Heidi Kusters naar sp.p. de Heibunders in Maria-Hout.
UITSLAG WOENSDAG 6 SEPTEMBER:
Midweek 1 - de Eendracht
Oranje Wit - Midweek 2
PROGRAMMA WOENSDAG 20 SEPTEMBER:
Midweek 1 - Eendracht
afgelast
8-2
20.00 uur sp.p. de Vleut.
Jeugd
JEUGDLEIDSTERS VAN DE WELPENTEAMS: Op maandag 2 oktober is er een bijeenkomst voor
de welpenleidsters te Oirlo. Houdt deze datum alvast vrij.
UITSLAGEN ZATERDAG 9 SEPTEMBER:
Lottum 2 - Junioren
Olympia (O) - Aspiranten 1
Aspiranten 2 - de Eendracht (L)
DOT (V) - Pupillen
Welpen l - Castenray
DES 2 - Welpen 2
5-5
5-7
0-0
1-4
9-0
0-4
PROGRAMMA ZATERDAG 16 SEPTEMBER;
De Merels 1 Junioren 1 15.15 uur, vertrek 14.15 uur HESJES
RIJDEN: Sandra Smits, Tineke Vergeldt, Marlies Verheijen naar sp.p. de Merel in Melderslo.
Oranje Wit - Aspiranten 1 12.00 uur, vertrek 11.15 uur.
RIJDEN: Inge Claessens, Simone Maessen, Cindy Peters naar sp.p. Klaverblad in Leunen.
Aspiranten 2
Olympia (O)
13.00 uur, sp.p. de Vlies, scheids; Jeanne.
MKV
RIJDEN:
- Pupillen 1 14.45 uur, vertrek 14.00 uur HESJES
Janneke Litjens, Paula van Veghel, Marloes Wilmsen naar sp.p. 't Rooi in Milheeze.
Welpen
DES
Welpen
RIJDEN:
4 -
3 -
3 -
Welpen 3;
Welpen 4;
Welpen 3 13.55 uur, vertrek 13.30 uur.
Welpen 4 14.20 uur
Oranje Wit 14.45 uur.
Lin Bartray, Anja Romme naar sp.p. Klaverblad in Leunen.
Lia Litjens, Laura Spee naar sp.p. Klaverblad in Leunen.
RÏIDEN ZATERDAG 23 SEPTEMBER;
Aspiranten
Welpen
Welpen
Nancy Claessens, Maartje Crienen, Linda Oomen.
Marjolein Cox, Rozan Versteegen.
Ellen Bouwman, Lian van Veghel.
Recreanten
PROGRAMMA WOENSDAG 20 SEPTEMBER;
Oranje Wit - Recreanten
20.00 uur, sp.p. Klaverblad in Leunen.
i
Mnn/tii f marrani
j rtjL