CLUSTER PAROCHIES: YSSELSTEYN-MERSELO-VREDEPEEL Zoals afgelopen zondag meegedeeld is, hebben de pastoors van Merselo en Vredepeel per 1 september eervol ontslag gekregen als pastoor. Wij zijn hen zeer dankbaar voor al het goede dat zij in de voorbije jaren gedaan hebben voor hun parochies en we wensen hen een verdiende rust. Tegelijkertijd is pastoor Jenniskens benoemd tot pastoor van beide parochies. Als gevolg daarvan treedt per 1 oktober de cluster van de drie parochies in werking. In breed overleg is er een schema opgesteld van de diensten binnen het cluster. Bij deze vaststelling hebben verschillende argumenten meegespeeld. Priestergebrek maakt samenwerking noodzakelijk. Het is belangrijk dat we samen vieren en dat er voldoende mensen aanwezig zijn in de vieringen. Bij een samenwerking van drie parochies met een priester moeten de parochies zorgen voor voldoende rust voor de priester in de voorbereiding van de vieringen. Ieder van de deelnemende parochies moet recht gedaan worden. Na overleg in een goede sfeer zijn we tot de volgende afspraak gekomen: Schema H. Missen in de clustering: YSSELSTEYN VREDEPEEL MERSELO zaterdag 19.00 u H. Mis zondag 9.45 u H. Mis 10.45 u le week: H. Mis 2e week: Woorddienst le week: Woorddienst 2C week: II. Mis dinsdag 19.00 u LI. Mis woensdag H. Mis donderdag H. Mis Als er een vijfde zondag is, zal in Ysselsteyn ook een Woorddienst plaatsvinden. Jubilea, niet op zaterdag, tenzij in de gewone weekendviering. Huwelijken niet op zaterdag. Uitvaart alleen op zaterdag voor de middag. Deze beperkingen zijn nodig om de weekenddiensten niet "voor de voeten" te lopen en de priester de gelegenheid te geven zich voor te bereiden. Voor Kerstmis, Goede Week en Pasen is er een apart schema opgesteld en dat zal te zijner tijd aangekondigd worden. Vrijdag 8 sept. heeft dkt Coenen avond- en nachtdienst tel. 588800 Zondagsdienst Zaterdag 9 sept. heeft dkt de Muinck-Keijzer dienst tel. 588800 usa sen zondag 10 sept. heeft dkt Henkes dienst tel. 582200 FANFARE DE PEELKLANK Extra repetitie In tegenstelling tot het eerder uitgereikte repetitieschema is er a.s. zondag geen repetitie. Deze is verzet naar a.s. zaterdag 9 sept. om 18.00u! De repetitie van maandag 11 sept. wordt gehouden in de Houtwerf. Jeugdorkest Vrijdag 8 sept. géén jeugdorkest. Op 9-10 september is het weekend. Dit weekend wordt om 12.00u afgesloten met een concert. Iedereen is welkom om naar dit open lucht- concert (ook als het regent!) te komen luisteren. Wij verblijven op kampeerboerderij de Heikant, Rondweg 27 te Overloon. We hopen dat we veel luisteraars mogen begroeten. Tot zondag! Rijden op vrijdag 15 sept.: Linda Oomen, Kim v.Osch, Ellen Egelmeers, Lidian de Weert. DE ZONNEBLOEM r De Zonnebloem loterij beeft het mooie bedrag opgebracht van 2.125, Hartelijk dank hiervoor aan allen voor uw bijdrage.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 2