Jeugd VOORLOPIGE TEAMINDELING SEIZOEN 2000-2001 BI Henk Alders Erwin Brouwer Danny Geerets Tom Koopmans Ruud Litjens René v.d. Pas René Poels Maurice Pouwels Ruud Sanders Dirk Scheepens Danny van Soest Willem Verheijen Thijs Vogels Rob de Weert Leiders/trainers René v.d. Wouw Toon Kuunders Patrick Plum El Stijn van Asten Rob Claessens Karei Classens Patrick Classens Menno Heetkamp Mark Romme Teun Tonnaer Harm de Wit Leiders/trainers Math Heetkamp Rudolf Keijzer Leo Janssen F1 Stan Bouten Sjuul van Duuren John Hendrix Ron Jespers Simon Jeurissen Willem Koonings Mark Swinkels Teun Spreeuwenberg Leiders/trainers Gerrit Spreeuwenberg Wim Bouten Geert van Dijck Cl Willem Bouwman Daan Crienen Jeroen Gommers Bram Jeurissen Hamed Kakar Rob Koonings Joep Litjens Jeroen Oomen Ronny Oomen Dennie Plum Jeroen Sanders Dave Spreeuwenberg Tim van de Ven Mark de Wit Leiders/trainers René v.d. Wouw Leo Sanders E2 Bart Alders Stan van Asten Klaas Crienen Tamara Koonings Bart Philipsen Johan Swinkels Dennis Teunissen Joris Verheijen Leiders/trainers Gerrit Verheijen Frank Teunissen F2 Jan Bosgoed Ruud Bouwman Pascal Classens Stef Classens Wim in 't Hulst Frank Jespers Stef Peeters Bas Spreeuwenberg Mike Teunissen Leiders/trainers John van Duuren Martin Teunissen 02 Ruud Berkers Roy Claassen Leon Claessens Frank Classens Niels Classens Richard Classens Willem Classens Marlon van Dijck Ronnie Holthuijsen Luc Philipsen Ronnie Philipsen Eva Roos Teun de Wit Leiders/trainers Herman Roos Albert Classens E3 Tommy van Dijk Roy Gommans Maike.1 Maessen Bart van Osch Niels van Och Dimitri Pouwels Nicky Tilleman Leon Vergeldt Leiders/trainers Twan Claessens Moniek Spreeuwenberg D1 Jos Arts Koen Bouwman Roel Claessens Stijn Claessens Mark Derks Stefan Derks Stan van Dijck Danny van Dijk Boy Geerets Paul Jeurissen Patrick Koonings Luc Philipsen Sijf Roos Tom Wilmsen E4 Ruud Arts Bas Claessens Wout Dobbe Nick Gooren Rene Hendrix Ruud van Osch Niels Spee Jeroen Tonnaer Leiders/trainers Martien Arts Bert Claessens F3 en F4* Jelle Claessens Tomas Claessens Tom Deeters Luuk van Dijck Mick van Dijck Jaap Fleurkens Erwin Janssen Willem Janssen Stef Koonings Leiders/trainers Willie Koonings René van Dijck Mar jo Koonings Moniek Spreeuwenberg Luuk van Meyel Rick Rongen Nick Swinkels Stan Tonnaer Niek Versteegen Roy Wismans Henri Voermans Henk Versteegen De indeling van de F3 en F4 wordt tijdens de eerste training gemaakt. EERSTE TRAININGEN De eerste trainingen vinden plaats op de volgende dagen: BI en Cl C2 Dl El en E2 E3 en E4 F-teams zaterdag 12 augustus (trainingsdag), 10.30 dinsdag 15 augustus, 19.00 - 20.00 uur maandag 14 augustus, 19.00 - 20.00 uur maandag 14 augustus, 17.45 - 18.45 uur woensdag 16 augustus, 18.00 - 19.00 uur dinsdag 15 augustus, 18.00 - 19.00 uur 16.00 uur

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 8