Commons de Wit is een universeel autobedrijf en aangesloten bij de stichting Vakgarage. Wij leveren het complete onderhoud en reparatie pakket voor alle merken personen- en lichte bedrijfsauto's, evenals de verkoop hiervan. Dit houdt in dat wij een zeer gevarieerd aanbod van onderhoudt en reparatie hebben van kleine tot grote automerken. Bovendien zijn wij service dealer voor Chrysler en Ssang Yong. Onze service en dienst verlening staat op een zeer hoog peil. Ook het niveau van onze technische medewerkers is ruim boven modaal. Wegens vertrek van een van onze monteurs naar een opleidingsinstituut voor auto- elektronica zijn wij op zoek naar een: I.eer ling Automonteur Hij of zij is bereid de opleiding te volgen tot 1 autotechnicus waarna nog verwacht wordt dat hij of zij diverse cursussen zal volgen in auto-elektronica, diesel elektronica, APK keurmeester enz. Qf Automonteur Ook hij of zij is bereidde opleiding te volgen tot 1 autotechnicus waarna nog verwacht wordt dat hij of zij diverse cursussen zal volgen in auto-elektronica, diesel elektronica, APK keurmeester enz. Of le Autotechnicus Hij of Zij heeft de diploma's of de aantoonbare ervaring van een V autotechnicus. Is in het bezit het diploma APK keurmeester. Heeft kennis en ervaring van auto-elektronica, diesel elektronica, voertuigbeveiliging en navigatiesystemen of is bereid deze kennis zich eigen te maken door het volgen van cursussen en praktijktrainingen. We verwachten van de sollicitant flexibiliteit en naar mate van ervaring communicatieve en commerciële vaardigheden. Wij bieden u een baan met goede toekomstperspectieven een behoorlijke beloning en gevarieerd en afwisselend werk Indien het bovenstaande u aanspreekt neem dan contact op met Jeu de Wit of Frank Claessens 04785-541945 of schrijf naar Gommans de Wit Gezelienbaan 8 5813 EA YSSELSTEYN Onder vermelding: vacature

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 11