S£3t! 3ÏÏÜSESSS""tennissen- po'"<! c 30 minulen en poiule
ZW Herberg de Peel
ftfeANDAGAVQND CQMPETITIF
KNIP UIT EN BEWAAR.
SDdëJ Sin 11^ „610" 6 Va" mfa .a9JaVt°nd comPetitie>er wordt gedubbeld op drie banen. Als je een maandag niet kunt
wezio is Dan zlf rfp^f^s^rtn^ Lf^ a", *Kard,C 9'eef °P Öjd de verhinderin9 door aan hf* comitelid die dan aan
rand! Voord^nït^ï il 9 TZen,B,J regen WOrden de wedstrijden 9«P^lt op 19 juni en anders begint dan de nieuwe
daïie ooüid l '3n hïfl!SifP Tï ee" Va" de moeders met te,len"Hieronder de Poule-indlelingen en aanvangstijden. Zorg
Poule A
1 Jessica Jansen
2 Susan Beijers
3 Rinske van Hees
4 Selay Kakar
Poule G
1 Rcnny Holthuysen
2 Marian Claessens
3 Stan v. Dijck
4 Ilse Litjens
Poule B
1 Loes Claessens
2 Mark Romme
3 Menno Heetkamp
4 Rian Litjens
Poule H
1 SteffiedeWit
2 Marian v.d. Zanden
3 Sandra Claessens
4Moniek Claassen
Poule C
1 Koen Bouwman
2 Eefje de Wit
3 Stijn v. Asten
4 Roel Claessens
Poule I
1 Alan Gouldihg
2 Marlon v. Dijck
3 Anouk Ewals
4 AnnemarieGeurts
Poule D Poule E Poule F
1 Juul Hendriks 1 Roy Claassen 1 Teun de Wit
2 Fieke Koopman» 2 Mark v.Neerven 2 Frank Spreeuwenberg
3 Jeroen Craenmehr 3 Lenny v. Asten 3 Rik Litjens
4 Unda Bouwman 4 Niels Claessens 4 Erik Mennen
Poule J
1 Rene Poels
2 Rene Jaspers
3 Jelle v. Hees
4 Jeroen Gommeirs
Poule K
1 Thijs Vogels
2 Tinke Vergeldt
3 Judith Bouwman
4 Freek Crlenen
Poule L
1 Willem Claessens
2 Martijin Claessens
3 Martien Pouwels
4 Karin v. Neerven
Maandag 15 Mei aanwezig comitelid Jose Jaspers (tel.541428) enüan van Hees.
Helpende moeders: van 16.00-16.30 uur Gonnie Bouwman en Elly Claessens.
Baan I
1 0 A1+2/3+4
16.30 D1+2/3+4
17.15 G1+2/3+4
Baan II
B1+2/3+4
E1+2/3+4
H1+2/3+4
Baan III
C1+2/3+4
F1+2/3+4
J 1+2/3+4
Baan I
18.00 i 1+2/3+4
18.45 M1+2/3+4
Baan li
K1+2/3+4
Baan III
L1+2/3+4
Poule M
1 Hans Spreeuwenberg
2 Luc Reintjes
3 Dirk Jaspeis
4 Marleen Vergeldt
- Maandag 22 mei aanwezig comitelid Hilcla Spreeuwenberg (tel.541433) en Ria de Wit.
Helpende moeders:van 16.00-16.30 uur Els Hendriks en Irma Craenmehr.
®aanBaanBaan lil Baan I Baan II
t&JW B1+3/2+4 C1+3/2+4 A1+3/2+4 18.00 K1+3/2+4 L1+3/7+4
16-30E1+3/2+4 F1+3/2+4
17.15 H1+3/2+4 J1+3/2+4
D1+3/2+4
G1+3/2+4
18.45 M1+3/2+4
Baan lil
i1+3/2+4
Maandag 29 mei geen maandagavondcompetitie i.v.m. Clubkampioenschappen.
Maandag 5 juni aanwezig comitelid Truus v. Vegchel(tel.541215) en Riet Koopmans.
Helpende moeders: van 16.00-16.30 uur Annie Claassen en Nancy v. Neerven.
Baan I Baan II Baan III Baan I
16.00 C1+4/2+3 A1+4/2+3 B1+4/2+3 18.00 L2+3/1+4
16.30 F1+4/2+3 D1+4/2+3 E1+4/2+3
17.15 J1+4/2+3 G1+4/2+3 H1+4/2+3
18.45 M1+4/2+3
Baan II
ii+4/2+3
Baan III
K1+4/2+3
aandag 19 juni inhaalwedstrijden als er uitval is geweest i.v.m. regen, anders start nieuwe ronde.
TOERNOOI ZVCO 13 mei ?nnn
Zaterdag 13 mei a s. van 12.00 uur tot ca. 20.00 uur toernooi ZVCO in de Wettefina
in Venray, Vertrek om 1115 uur. y
LEDENVERGADERING
20 00 uur h0^en we een algemene ledenvergadering ter voorbereiding op het komende
seizoen en het toernooi van 20 augustus 2000.
Ijldens deze vergadering bespreken we de team indelina voor het komende seizoen
Zorg dus dat ie aanwezig bentin
OEFENWEDSTRIJD DAMES
5 juni a.s. om 20.00 uur in Kruisweide, Sevenum tegen SV Serum, Vertrek 19.15 uur.
BESTUURSVERGADERING
5 juni a.s. om 20.00 uur bestuursvergadering bij Marcel.