Xsselsteyiis Nieuiws- Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 26, 28 april 2000 Van Lovinckplein 8: De Verrezene vindt zijn weg naar de apostelen, zelfs als zij zich uit angst liever verstoppen. En hij vindt ook een weg naar het hart van Thomas, hoewel de twijfel het afgesloten had. Omdat Jezus Thomas deelgenoot maakt van zijn wonden, omdat hij zich laat aanraken en Thomas hem nabij mag komen, bereikt Jezus zijn ziel. Ook wij kunnen onze weg vinden door muren naar hard geworden harten. Als wij anderen deelgenoot maken van onze eigen verwondingen en pijnen, als wij ons laten raken door de zorgen en twijfels van anderen, zullen wij ook een weg naar hen vinden. Deze belofte doet Jezus ons: Wij zullen in zijn geest muur kunnen overwinnen om een weg naar de harten te vinden. Intenties van 29 april t/m 5 mei: za 29 apr 19.00 u (Volkszang)Hendricus Stiphout en Catharina Jeuken en Frans; jrd. ouders Nijssen- Billekens; overl. fam. Mulders-Maessen; Marie Hcndriks-Fleurkens (kaartclub) en uit dankbaaarheid; Grad Fleurkens; Chris Hellegers (verj.) zo 30 apr 10.00 u Ouders Potten-Coopmans; Mien Claessens-Zanders (buurt); Wiel Philipsen (veij.); jrd. Lamberdina Lemmens-Poels en echtg. ma 1 mei 19.00 u Lei Vergeldt (biljartclub ouderen), wo 3 mei 19.00 u Jean Arts. do 4 mei 19.00 u intenties van de parochie en alle gevallenen uit de tweede wereldoorlog. Misdienaars: za 19.00 u Linda en Anneke; zo 10.00 u Rob en Gijs, Paul en Daan; ma 19.00 u Maartje en Ilaisa; wo 19.00 u Rian en Niels; do 19.00 u Rinske en Mark. N.B. In verband met Dodenherdenking en bevrijdingsdag is er geen H. Mis op vrijdag 5 mei maar op donderdag 4 mei! De vastenactie heeft in onze parochie de mooie som van 2.911,86 opgebracht. Hiervoor heel hartelijk dank. Met dat geld kan voor de stoepkinderen in Bombay meer gedaan worden dan hier! Van wege de reis naar Israël moet u misintenties tot en met 9 juni opgeven vóór 10 mei. Gaan trouwen: Tom Marcellis en Inge Driessen (12 mei)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1