S.V YSSELSTEYN
Voetbal
JEUGDLEÏDERSFEESTAVOND:
Denkt iedereen aan het inleveren van het
opgave-strookje voor de jeugdleidersfeestavond
op zaterdag 29 april a.s.
UITSLAGEN ZATERDAG 15 APRIL:
Baarlo
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
HRC'27
Ysselsteyn
Vitesse'08
RKDSO
Ysselsteyn
Vitesse'Ó8
Ysselsteyn
PROGRAMMA ZATERDAG 22 APRIL:
BI -
Ysselsteyn
BI
4-3
Cl -
Dl -
Sparta'18
Meerlo
Cl
Dl
0-6
3-1
D2
Achates
D3
8-6
El
Ysselsteyn
El
6-0
E2 -
Meerlo
El
0-4
E4 -
Ysselsteyn
E3
3-5
F2 -
Ysselsteyn
F2
0-4
F3 -
Montagnards
F4
0-5
F7 -
Ysselsteyn
F4
2-2
F4 -
SVEB
F4
3-8
Ysselsteyn
Volharding
Wittenhorst
Witte nhorst
Ysselsteyn
Cl
Dl
E2
F7
F4
SVEB
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Venray
Cl
Dl
El
F3
F8
14.00 uur, nr. 94494.
11.30 uur, vertrek 10.30 uur.
09.00 uur, vertrek 08.15 uur.
11.00 uur, vertrek 10.15 uur.
10.00 uur, (vriendschappelijk).
De overige teams hebben geen wedstrijd.
RIJDEN ZATERDAG 22 APRIL:
Ysselsteyn Dl; Claessens, Jeurissen, Mennen, Roos.
Ysselsteyn
Ysselsteyn
El
F3
Claessens (Roel), De Wit.
Dobbe, Van Duuren, Gooren.
RIJDEN ZATERDAG 29 APRIL: (Oranjetoernooi in Venray).
Ysselsteyn Dl; Koonings, Litjens, Philipsen, Plum.
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
D2
El
E2
E3
F1
F2
F3
F4
F5;
- 1 Ve-
BerkersT Holtnuijsen, Roos.
Arts, Claessens (Stijn).
Van Asten, Bouwman, Romme.
Classens (Karei), Van Dijk, Van Osch.
Alders, Crienen, Jespers.
Jeurissen, Swinkels, Tonnaer.
Bosgoed, Bouwman, Gommans.
Spreeuwenberg (Bas), Spreeuwenberg (Teun), Teunissen.
Claessens (Jelle), Claessens (Thomas).
ZW Herberg de Peel
UITSLAGEN
De Peel 3-MVC'192 3-3
MVC'19 2-De Peel 2 1-5
Wittenhorst 3 - De Peel 1 0-7
bestuurvergadering
8 mei a.s om 20.30 uur bestuursvergadering met coaches bij Herberg De Peel, svp allemaal anwezig, bij
verhindering afmelden bij Mare, 541702.
TOERNOOI ZVCO 13 mei 2000
Zaterdag 13 mei a.s. van 12.00 uur tot 20.00 uur doen we als titelverdediger mee aan het toernooi van ZVCO
in de Wetteling in Venray, Vertrek om 11.15 uur. Wie doet er nog mee? Meld je aan bij Mare, tel 541702.
WEDSTRIJDEN COMPETITIE
Team Datum Wedstrijd
Tijd
Vertrek Sporthal
Wedstr.
Scheids.
Nee
Hl Ma
H2 Ma
M3 Vr
1-5 De Peel 1 - LakeValley 2
1-5 De Peel 2 - ZVCO 2
5-5 De Peel 3 - Bonte Koe 3
21.00 u. 20.15 u.
22.00 u. 21.15 u.
21.00 u. 20.15 u.
Kruisweide
Kruisweide
Kruisweide
54653
54838
54839
Nee
Nee
Dit zijn de laatste wedstrijden van dit seizoen!