Ysselsteyiis Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 25, 21 april 2000 Van Lovinckplein 8: TEGEN DE DUISTERNIS Datgene wat wij met Pasen vieren, de verrijzenis van de Heer, is niet uit te leggen. Het is een ervaringsgegeven waarover alleen verteld kan worden in beelden en symbolen. Iemand die verliefd wordt kan ook niet uitleggen waarom hij of zij juist deze vrouw of man kiest. Dit gaat het verstand te boven. En aan een vader of moeder vraagje ook niet waarom zij van hun kinderen houden. Pasen kan niet uitgelegd worden Pasen moet verkondigd worden. Pasen vertelt ons het verhaal van een geweldige levenskracht Er lijkt in de duisternis een enorme kracht gegroeid te zijn, een kracht die de duisternis en de dood overwint. Het verhaal vertelt ons dat de liefde waarin wij leven nooit zal sterven. Dit mag ons een diep vertrouwen geven. Een vertrouwen dat ons bij duisternis en dood niet doet wanhopen. Het lijkt of God ons wakker kust met Pasen en zegt: Menslief, ik hou van je, het is goed dat ik je geschapen heb. Vanuit dit vertrouwen mogen wij leven. Intenties van 22 t/m 28 april 2000: za 22 apr 21.00 u (kinderkoor) Paaswake, waaronder wijding van paaskaars, doopwater, hernieuwing van onze ddopbeloften en de doop van Anne van Osch; ouders Jansen-Koppens, Jan Hendrix en overl. fam.; Jan Lemmen (verj.) zo 23 apr Hoogfeest van Pasen. 9. 30 u (Vivace) Ties Peeters; Truus Spreeuwenberg-Philipsen (mnd); Mien Claessens- Zanders; ouders van Vegchel-Verheyen; uit dankbaarheid bij 35-jarig huwelijk en voor ouders Bastiaansen-Verhulst en Aart; overl fam Peeters-Verhaeg. 11.15 u (Enjoy Together) Jeu Claessens; Marie Rongen-Verhalle; jrd. Gertruda, Elisabeth en Christina Mulders; Luuk Aarts; jrd. Wilhelmus Spreeuwenberg; Thei en Nel Swinkels- Peeters. ma 24 apr 10.00 u (ouderenkoor) uit dankbaarheid; jrd. Antoon van Empel; Jo Thoone. wo 26 apr 13.30 u Dankviering bij 40-jarig huwelijk Peeters-Verhaeg. vr 28 apr 13.00 u Dankviering bij 40-jarig huwelijk Wismans-Versteegen Misdienaars: za 21.00 u Paul en Daan; Gijs en Rob; zo 9.30 u Marian en Sandra, Anneke en Linda, zo 11.15 u Maartje en Ilaisa; wo 13.30 u Mark en Niels; vr 13.00 u Rinske en Rian. Gaan trouwen: Tom Marcellis en Inge Driessen 12 mei) Kevelaer: Men kan zich nog steeds opgeven voor Kevelaer bij H. Fleurkens. Ziekenhuis: Mensen die in het ziekenhuis opgenomen worden en bezoek willen hebben van de parochie, moeten dit even doorgeven op de pastorie. Vastenactie In het paasweekend inzameling via de bussen voor onze vastenactie: hulp aan het project STOEPKINDEREN IN BOMBAY. Q- h\U<y

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1