L.V.B. Ziekenbezoek In de maand april zal Mevr.Arts-Rogels, tel.541544 de leden iri het ziekenhuis bezoeken. Manifestatie Wel vaart-Wel zijn; Donderdag 18 mei zijn alle leden uitgenodigd voor de manifestatie Welvaart Welzijn, Samen delen, in het theatherhotel De Oranjerie in Roermond. Meer hierover hebt u kun nen lezen in het ledenblad. De manifestatie is van 9.30-15.30u. De kosten voor deze dag zijn 15,p.p. incl.lunch. Opgave kan tot 15 april. Kookdemonstratie; Woensdag 12 april is er een kookdemonstratie gegeven door dhr.Eddy Broers, hij is kok op het Meerdal. De demonstratie heeft als onderwerp de steeds bekender wordende keuken zoals die ontstaan is op de grens van Texas en Mexico. Afgekort is deze streek bekend als Tex-Mex. Naast levendige accordeon muziek maken ze hier ook heerlijke gerechten. Achter de Chili con carne (het bekendste gerecht uit deze streek) gaat een kenmerkende keuken schuil. Deze keuken is voor de smaakpapillen van veel mensen een openbaring. En zeker niet alleen voor diegene die van pittig houden. Kortom wilt u kennis maken met de Tex-Mex keuken kom dan woensdag 12 april naar het gemeenschapshuis. De recepten van de gerechten die u kunt proeven krijgt u mee naar huis. Voor deze avond vragen wij een eigen bijdrage van 5,p.p. Opgave t/m 7 april. Excursie Intratuin; Begin april opent de nieuwe Intratuin Venray haar deuren. Op maandag 17 april worden wij in de gelegenheid gesteld een kijkje te konten nemen in dit groene warenhuis. Van 19.30u tot 21.30u krijgen we een rondleiding en uitleg over de werkwijze van Intratuin. In de koffiepauze wor^ ons koffie en koek aangeboden in het tuincafe. Er zijn geen kosten. Opgave voor 7 april. Alle opgaves bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. Reuma-collecte; De reuma-collecte heeft het mooie bedrag van 1.655,50 opgebracht. Alle gulle gevers en zeker niet te vergeten de collectanten hiervoor van harte dank, KBO, afdeling Ysselsteyn/V redepeel BILJARTEN. Maandag 27 maart werd de finale gespeeld van het ouderen-biljarten in gemeenschapshuis "Smelehof'. Na de onderlinge wedstrijden tussen de poule-win naars, t.w. M. Poels-van Asten, J. Deters, A. Wismans, J. Wilmsen en J. Claessens werd M. Poels-van Asten winnaar in de finalepartij tegen J. Deters. Miep liet op over tuigende wijze aan het taltijke mannen-publiek zien, hoe de ballen moeten rollen om tot winnares gekroond te kunnen worden. Miep proficiat! Zo ook proficiat aan haar manager Jo, die onlangs kampioen werd van 't Gewest en daardoor afvaardiging bereikte naar het Nationale Kampioenschap in Hilversum. De KBO-ouderenbiljarters bruisen overigens van activiteit, want komende dinsdag 4 april start weer het Roelanzia-toernooi. JEU de BOULES. Maandag 3 april vindt de eerste informatieve bijeenkomst plaats voor diegenen die zich hiervoor opgegeven hebben. Er is een deskundige gevraagd voor uitleg van de spelregels e.d. van dit gezelschapsspel en verder zullen er vervolgafspraken gemaakt worden. Bijeenkomst op het Lovinckplein om 13.30 uur. Bij slecht weer gaat de bijeenkomst en uitleg toch door in een binnenruimte. Willen diegenen die verhinderd zijn dit even melden bij Sef Wismans (tel. 541553). VOLKSDANSEN/GYMNASTIEK Dames even het geheugen opfrissen: dinsdag 4 april: 13.30 - 14.30 uur; volksdansen; 14.45 uur; koffie; 15.00- 15.45 uur; gymnastiek. BESTUURSVERKIEZING. Op de druk bezochte jaarvergadering van woensdag 22 maart j.l. werd het bestuur van onze vereniging uitgebreid naar 10 leden. De samenstelling van het bestuur is thans als volgt: Wim Claessens (voorzitter), Harrie Fleurkens (vice-voorzitter). Wim Verschuuren (secretaris), Piet Litjens (penningmeester). Leden; Betsy Arts-Jacobs, Jo Claessens-Hendrikx, Cor Huijs, Pierre Reijnders, Jac Spreeuwenberg en Mia Swinkels-Janssen. Machtiging Automatische Incasso. Het is verheugend dat veel leden een machtiging, hebben ingeleverd voor het automatisch afschrijven van de contributie. Diegenen dit nog niet gedaan hebben en ook nog niet contant betaald hebben, kunnen deze machtiging alsnog inleveren bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4. Het verzilveren van vakantiebonnen en cheque's voor Land en Tuinbouw zal plaats hebben op dinsdag 11 april 2000 van 18.45 tot 20.30u in Herberg De Peel te Ysselsteyn. Op donderdag 13 april 2000 in Gemeenschapshuis De Schans, Past.Simonsplein 2 te Milheeze van 18.45 tot 20.30u. e4oRi7vENB°^ a K ithoneKe end v*n

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4