Basisschool 'St-Oda- Ouderraad Carnaval - Vrijdagmiddag 3 maart a.s. vieren we met z'n allen Carnaval in de "Smelehof. Hier volgen enkele aandachtspunten: De ochtendschooltijd eindigt voor aile groepen om 11.45 uur Deze dag is er geen gelegenheid tot overblijven. De kinderen mogen tussen 13.30 en 13.45 uur bij het gemeenschapshuis zijn. Fietsen a.u.b. plaatsen tegen het gemeenschapshuis. Om ongeveer 14.11 uur zal Prins Robert I met zijn gevolg ons met een bezoek vereren. Tussen ongeveer 15.30 uur en 15.45 uur zal deze middag afgelopen zijn. De kinderen kunnen dan bij het gemeenschapshuis worden afgehaald. Uiteraard worden deze middag ook alle kleuters verwacht. Alle kinderen uit Ysselsteyn die elders speciaal onderwijs volgen zijn deze middag ook van harte welkom. Ouders, wilt u de kinderen a.u.b. geen geld, snoep, klappers (pistolen e.d. mag natuurlijk wel) en geen confetti meegeven. Vakantie - Na de carnavalsmiddag begint de vakantie en deze duurt een hele week. Maandag 13 maart a.s. begint de school weer. We wensen iedereen een te gekke carnaval en een fijne vakantie!! Ouderaesorekken aroeo 2 - De groepen 2 hebben oudergesprekken op maandag en dinsdag 13 en 14 maart a.s. De betreffende ouders ontvangen van de leerkrachten tijdig bericht over precieze datum en tijdstip. 10-minuten-aesprekken - Al duurt het nog even, toch willen we u al wijzen op de 10-minuten-gesprekken van 27 en 28 maart a.s. van ongeveer 19.00 tot 22.00 uur. Doordat de carnavalsvakantie ertussen valt en een en ander toch tijdig geroosterd dient te worden, zouden wij u nu al willen vragen om te willen reageren als u een bepao. 3 voorkeurstijd hebt op een van de twee data. We zouden u willen vragen dat alleen te doen indien het echt noodzakelijk is; u begrijpt dat het inroosteren van een ouderavond anders een hele klus wordt. Wilt u toch reageren, dan willen we u vragen dat te doen vóór 14.00 uur op dinsdag 14 maart a.s. De groepen 2 worden hierbij buiten beschouwing gelaten i.v.m. hun ouderavonden op 13 en 14 maart a.s. Ook de groep 1 van juffrouw Marja komt op 27 en 28 maart a.s. niet aan de beurt, daar door de wisseling van leerkracht i.v.m. het zwangerschapsverlof van juffrouw Marja deze ouderavond verschoven is naar een nader te bepalen datum. De betreffende ouders krijgen hierover nader bericht. Verder komt ook groep 8 dan niet meer aan de beurt, omdat zij recentelijk de adviesgesprekken hebben gehad. Vastenactie - De kinderen krijgen deze week de spaardoosjes voor de vastenactie mee naar huis. Het is de bedoeling dat ze daarin wat sparen voor de minder bedeelden uit de Derde Wereld. Voor Pasen wordt er vervolgens in het YNB aangegeven wanneer de gespaarde gelden meegenomen kunnen worden naar school. De opbrengst zal over gemaakt worden naar Vastenactie Nederland. Schoolreis - In tegenstelling tot eerder bekendgemaakte data zal de schoolreis voor alle groepen van de basisschool plaatsvinden op dinsdag 6 juni a.s. De reden dat er afgeweken wordt van de 'normale vrijdag is dat op de eerder vastgestelde datum juffrouw Elles gaat trouwen. Andere data kwamen om diverse redenen ook niet in aanmerking. Opgave kleuters - Op maandag 20 maart a.s. is er van 15.45 tot 16.15 uur in het speellokaal van de basisschool gelegenheid tot het opgeven van kleuters die 4 jaar worden tussen 1 augustus 2000 en 1 augustus 2001. Wilt u a.u.b. het trouwboekje meenemen? Bij het opgeven mogen de ouders de kleuter natuurlijk meenemen. KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel JAARVERGADERING. De jaarvergadering zal worden gehouden op woensdag 22 maart a.s.. Te zijner tijd ontvangt u hiervoor een persoonlijke uitnodiging. "KLEUR geven aan een GRIJS bestaan". In samenwerking met het Groene Kruis organiseert de RIAGG Noord-Limburg een cursus voor mensen van 55 jaar en ouder die last hebben van depressiviteit. De cursus bestaat uit 10 bijeenkomsten van 2 uur. Het aantal deelnemers is ongeveer 8. De cursus kost f 100,- inclusief het cursusboek, koffie/thee. Leden van het Groene Kruis Noord-Limburg krijgen f 25,- korting. Lijkt deze cursus u wel wat, maar vindt u het misschien nog een hele stap om mee te doen, neem dan contact op met Mw. M. Laussee of dhr. H. Meester, afdeling ouderen zorg. Beiden te bereiken op tel. 077-3550222. U kunt zich daar uiteraard ook direct opgeven zonder infor matie vooraf. VOLKSDANSEN en GYMNASTIEK. De komende week is er i.v.m. Carnaval geen les. Hopelijk hebben we de daaropvolgende week een nieuwe leidster voor de gymnastiek. Als er iets verandert wordt het nog bekend gemaakt. GEMENGD KOOS "VIVACE" Zondag 26 maart zingen we om 10.30u de H.Mis in verpleeghuis "Beukenrode". DAMESGYMCLUB HALF 7 Dinsdag 7 maart is er geen gym i.v.m. carnaval. Wij wensen iedereen een fijne carnaval. Oymnasfc athoiiexe 3 ond vin Q aderen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4